Motoryzacja » Transport

Radość z podróżowania autokarami PolskiBus.com

Radość z podróżowania autokarami PolskiBus.com
Zobacz więcej zdjęć »
Zimowy czas to okres częstych wyjazdów spędzanych w towarzystwie przyjaciół, partnera czy rodziny.

W każdym z nas czasem odzywa się dusza podróżnika. Szczególnie teraz, gdy wiele osób planuje wyjazdy związane z zimowymi feriami czy karnawałowymi weekendami.

Dla podróżujących ważny jest fakt, aby na miejsce przybyć nie tylko na czas, ale i w dobrej formie. Dlatego tak ważny jest komfort i wygoda w trakcie podróży. Dzięki temu beztrosko można korzystać ze wszystkich uroków miejsca, do którego udało się dotrzeć. Aby podróżować komfortowo i niedrogo, warto zastanowić się nad wyborem PolskiBus.com.

W czasie zimowego sezonu 2011/2012 nowością w ofercie PolskiBus.com jest połączenie Warszawa – Zakopane. Miłośnicy gór i jazdy na nartach docenią fakt, że ze stolicy można codziennie wyjechać tam kursem dziennym i nocnym. Wybierając podróż autokarem po pracy lub zajęciach możemy zaoszczędzić pieniądze, które wydalibyśmy na hotel. Po przybyciu na miejsce można wybrać się na Krupówki lub rozpocząć zabawę na stoku. Podróżując w góry z PolskiBus.com możemy bezpłatnie zabrać ze sobą parę nart lub deskę snowboardową. PolskiBus.com posiada w swojej ofercie kursy do wielu innych interesujących miejsc. Osoby, które lubią zwiedzać, mogą wybrać się do miast pięknych o każdej porze roku: Wrocławia, Berlina, Krakowa czy Pragi.

PolskiBus.com jako jedyny na polskim rynku oferuje swoim klientom wiele udogodnień za bardzo rozsądną cenę. Bilety można zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej www.PolskiBus.com. Jest to szczególnie ważne i wygodne podczas zimy, gdyż bez wychodzenia z domu, w ciągu zaledwie kilku minut, bilety na wybrany kurs trafią do naszej skrzynki e-mail.

Na pokładzie każdego z komfortowych, klimatyzowanych autokarów czekają skórzane, regulowane siedzenia, dzięki którym podróżujący zrelaksują się nawet podczas najdłuższej podróży. Pasażerowie PolskiBus.com mają darmowy dostęp do Internetu. Dzięki wi-fi podróż mija szybko i przyjemnie. Można sprawdzić profil na Facebooku, obejrzeć film czy posłuchać ulubionej muzyki. Ponadto pod każdym siedzeniem są gniazdka elektryczne, do których można podłączyć komputer czy ładowarkę telefonu komórkowego. PolskiBus.com gwarantuje również bezpieczne przewożenie bagaży. Każda osoba zostawiająca swoją torbę w luku otrzymuje od kierowcy kwit bagażowy. Więcej informacji dotyczących zasad przewożenia bagażu można znaleźć na stronie www.PolskiBus.com. Podróż czerwonymi, nowoczesnymi autokarami to podróż  w dobrym stylu - nienaganna czystość, eleganckie wnętrze i czysta łazienka to rzeczy, które wyróżniają usługi PolskiBus.com na tle innych przewoźników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »