Motoryzacja » Transport

PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń autokarowych z Warszawy do Krakowa i Zakopanego

PolskiBus.com zwiększa liczbę połączeń autokarowych z Warszawy do Krakowa i Zakopanego
Zobacz więcej zdjęć »
PolskiBus.com, popularny przewoźnik autokarowy oferujący ekspresowe przewozy międzymiastowe w konkurencyjnych cenach rozpoczynających się już od 1 zł (plus 1 zł za rezerwację) ogłasza nowe, dogodne połączenia z Warszawy do Kielc, Krakowa i Zakopanego.

PolskiBus.com będzie oferował cztery kursy dziennie do i z Kielc oraz Krakowa, z dwoma połączeniami dziennie do i z Zakopanego.

Aby zapewnić pasażerom jak najkorzystniejsze ceny biletów, przewoźnik zachęca do wcześniejszego dokonywania rezerwacji na stronie www.PolskiBus.com. Ceny biletów zawsze zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej i wzrastają, gdy zbliża się data podróży.

PolskiBus.com oferuje szybkie, tanie i komfortowe przewozy autokarowe na terenie Polski oraz Europy Środkowej. Ceny biletów zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty za rezerwację. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż, a swoim pasażerom podczas podróży oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Nowoczesne autokary PolskiBus.com dodatkowo wyposażone są w luksusowe regulowane skórzane siedzenia, ogrzewanie i klimatyzację.

Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland powiedział: „Ogromna popularność firmy PolskiBus.com zainspirowała nas do ponownego rozszerzenia naszej sieci połączeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wprowadzenia nowych, dogodnych połączeń dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających Warszawę, Kraków, Kielce i Zakopane. Dopóki pasażerowie będą poszukiwać najkorzystniejszych sposobów przemieszczania się na terenie i poza granicami Polski, z przyjemnością w dalszym ciągu będziemy oferować wygodne, komfortowe i bezpieczne sposoby podróżowania w atrakcyjnych cenach."

Zgodnie z nowym rozkładem autokary z Warszawy do Krakowa, przez Kielce odjeżdżać będą aż 4 razy dziennie w godzinach: 9:00, 14:30, 17:45 i 23:45. Pasażerowie mogą się wybrać z Warszawy do Zakopanego o godzinie 14:30 i 23:45. Bilety można rezerwować już od 3 stycznia 2012 r. na stronie www.PolskiBus.com, przy użyciu prostej i łatwej w obsłudze wyszukiwarki połączeń.  

Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holdings Poland dodał: „Trasa z Warszawy do Krakowa została bardzo dobrze przyjęta przez naszych pasażerów, w tym zagranicznych turystów. Jak zawsze robimy wszystko, aby odpowiadać na potrzeby naszych klientów, którzy cenią wysoki standard podróży w korzystnych cenach. Te nowe, bardziej dogodne połączenia oznaczają, że przejazdy autokarami ​​PolskiBus.com to doskonały sposób na podróż z i do pięknego miasta Kraków lub spędzenie urlopu jeżdżąc na nartach, snowboardzie lub spacerując po górach w Zakopanem.”

Dzięki korzystnym warunkom przewozu bagażu autokarami PolskiBus.com pasażerowie mogą bezpłatnie zabrać ze sobą parę nart lub deskę snowboardową. Sprzęt powinien być jedynie zapakowany w pokrowiec, aby uniknąć uszkodzenia bagaży współpasażerów. Więcej informacji dotyczących zasad przewozu bagaży można znaleźć na stronie www.PolskiBus.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »