Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

OCHROŃ SKUTECZNIEJ

OCHROŃ SKUTECZNIEJ
Zobacz więcej zdjęć »
NAJSKUTECZNIEJSZA PIELĘGNACYJNA RADA W PROFILAKTYCE PRZECIWSTARZENIOWEJ? CHROŃ SKÓRĘ PRZED SŁOŃCEM. JEDNAK KREM Z FILTREM STOSOWANY PRZEZ DWA TYGODNIE PODCZAS URLOPU TO ZBYT MAŁO, BY ZNIWELOWAĆ SZKODY WYWOŁYWANE PROMIENIOWANIEM.

BO TE DOCIERA DO SKÓRY PRZEZ 365 DNI – NAWET, GDY SŁOŃCE CHOWA
SIĘ ZA CHMURAMI.

Z dużym zaangażowaniem szukamy kremu idealnego, który pomógłby zniwelować oznaki upływającego czasu i odjąć naszej skórze lat. I choć lekarze i kosmetolodzy od lat powtarzają, że ochrona przeciwsłoneczna to przepis na młodą skórę, często ignorujemy tę radę. 

#FILTR NON STOP
 
Promieniowanie UVA i UVB to duet, który destrukcyjnie działa na naszą skórę.
Ten pierwszy rodzaj winny jest fotostarzeniu, drugi odpowiada za poparzenie Promieniowanie UVA i UVB to duet, który destrukcyjnie działa na naszą skórę. Ten pierwszy rodzaj winny jest fotostarzeniu, drugi odpowiada za poparzenie i zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów skóry. Przeciwnikami naszej urody jest też promieniowanie niebieskie HEV emitowane przez urządzenia elektroniczne, które sprzyja powstawaniu wolnych rodników, stanów zapalnych i przebarwień. Dlatego o ochronie przeciwsłonecznej powinniśmy pamiętać nie tylko wychodząc z domu, ale też… siadając do pracy. HEV emitowane przez urządzenia elektroniczne, które sprzyja powstawaniu wolnych rodników, stanów zapalnych i przebarwień. Dlatego o ochronie przeciwsłonecznej powinniśmy pamiętać nie tylko wychodząc z domu, ale też… siadając do pracy.
 
#WIĘCEJ I CZĘŚCIEJ
 
Nawet jeśli pamiętamy o aplikacji produktu przed wyjściem z domu, to czy…
co 2-3 godziny dokładamy kolejną porcję produktu? Często mamy poczucie,
że podkład z filtrem czy SPF 15 w kremie na dzień wystarczą, by mieć czyste sumienie. Jednak by ochrona była pełna, powinniśmy powtarzać czynność regularnie. Nakładanie tradycyjnego produktu ochronnego w ciągu dnia może
być wyzwaniem. Rozwiązaniem mogą być pudry z filtrem. W takim przypadku tzw. przypudrowanie nosa i twarzy ma dodatkowe uzasadnienie.
 
#naSTRÓJ się na UV
 
Ubrania z filtrem UV sprawdzą się szczególnie na wakacjach czy podczas uprawiania sportów, ale coraz więcej marek proponuje ubrania chroniące przed promieniowaniem w fasonach przypominających odzież dzienną. Wybieraj je na spacery czy spotkania w plenerze. W wydaniu miejskim doskonale sprawdzi się kapelusz z dużym rondem czy czapka z daszkiem, które będą stanowiły dodatkową ochronę przed dotarciem promieni do twarzy. 
 
#NA DODATEK: OKULARY
 
Dodadzą modowego looku, ale przede wszystkim skutecznie ochronią oczy. Okulary najlepiej wybierać u optyka – wtedy będziesz mieć pewność, że ich szkła wyposażone zostały w filtry UV wysokiej jakości. Do pracy przy komputerze warto mieć specjalne okulary ze szkłami z powłoką, które chronią wzrok przed negatywnym wpływem niebieskiego światła.
 
#WPARCIE OD ŚRODKA
 
Pielęgnację odmładzającą często wspieramy suplementacją. Dzięki niej możemy neutralizować też negatywne działanie słońca.
 
WYPRÓBUJ: Odmładzający Medilâge anti âge 450 zł/30 kapsułek
 
Medilâge anti âge to formuła łącząca dwa opatentowane składniki. AstaPure®Arava i TetraSOD® radykalnie wpływają na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry. AstaPure ® Arava to bogaty w unikalne składniki ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis uprawianych w ekstremalnych warunkach pustyni Arava. Zawarta w w nich astaksantyna chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i światła niebieskiego. Zabezpiecza również DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi oraz szkodliwym wpływem środowiska. Dodatkowo działa synergistycznie, nasilając działanie innych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy E i C. Testy potwierdzają, że hamuje ona uszkodzenia komórek spowodowane wolnymi rodnikami i ekspozycją na promieniowanie UV. Z kolei Tetra SOD® jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, obdarzonym potężną mocą dezaktywacjiMwolnych rodników. Chroni praktycznie każdą komórkę przed ich toksycznym działaniem, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UVB. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redaktor314518

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »