Dom » Budownictwo

OKAM podpisał umowę z Appartme na realizację systemu inteligentnego zarządzania domem dla CITYFLOW

Deweloper OKAM, działający od 19 lat na polskim rynku nieruchomości, podpisał umowę z Appartme na realizację systemu inteligentnego zarządzania domem w inwestycji CITYFLOW w Warszawie.

Przedmiotem współpracy jest dostarczenie systemu Appartme w wersji Standard do mieszkań inwestycji CITYFLOW, powstającej na warszawskiej Woli.  
 
Zgodnie przyjętą Nową Polityką Jakości OKAM, deweloper realizuje inwestycje mieszkaniowe z uwzględnieniem szeregu udogodnień i rozwiązań pro-ekologicznych.  

- Cała inwestycja CITYFLOW charakteryzować się będzie rozwiązaniami prośrodowiskowymi. Jednym z nich jest system inteligentnego domu - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital. - Nowoczesne rozwiązanie z zakresu automatyki mieszkaniowej wpisuje się w zakres Nowej Polityki Jakości OKAM. System Appartme przyniesie szereg korzyści przyszłym mieszkańcom inwestycji.  

Podpisana umowa wskazuje, że każde mieszkanie w inwestycji CITYFLOW będzie wyposażone w system automatyki mieszkaniowej Appartme Standard. System ten pozwoli na sterowanie czterema głównymi obszarami - ogrzewaniem, elektrycznością, oświetleniem oraz zaworami wody. Mieszkańcy osiedla CITYFLOW otrzymają także dostęp do informacji na temat aktualnego zużycia energii elektrycznej w lokalu. Zarządzanie mieszkaniem będzie możliwe zdalnie, z każdego miejsca na świecie, przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Android lub iOS. 

Jak dodaje Robert Orlewski, prezes Appartme: - Cieszymy się na współpracę z OKAM w ramach projektu CITYFLOW. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z inteligentnych rozwiązań naszej firmy, która zapewni im możliwość m.in. zdalnego sterowania ogrzewaniem i kontrolowania temperatury w pomieszczeniach. Przełożyć się to może na oszczędności, zapewnia także wygodę i podnosi komfort życia. 

Firma dostarczy swoje rozwiązanie łącznie do 749 mieszkań - 333 z nich powstanie w pierwszym etapie inwestycji, a 416 w drugim.   

Realizowana przez OKAM inwestycja CITYFLOW zaoferuje swoim mieszkańcom ciekawie zaaranżowane przestrzenie zewnętrzne, wolne od ruchu kołowego. Teren osiedla będzie dedykowany zieleni. Deweloper planuje uatrakcyjnić dziedzińce wewnętrzne, budując oazę z leżakami i hamakami, amfiteatr, skwer z mgłą wodną, ogródek warzywny, plac zabaw oraz teren dedykowany czworonogom. Dla mieszkańców osiedla dostępna będzie bezpłatna wypożyczalnia rowerów i hulajnóg, stacja do serwisu jednośladów, a także układ automatycznego nawadniania terenów zielonych zbieraną wodą deszczową.  

Zakończenie I etapu inwestycji przewidziane jest na I kwartał 2025 roku. 

 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »