Dom » Wnętrza

Polacy stawiają na bezprzewodowe odkurzanie

Odkurzacz jest jednym z ważniejszych urządzeń w domowym gospodarstwie. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, ale te najpopularniejsze łączy bezprzewodowość. Co, prócz bezprzewodowego designu, mogą nam zaoferować nowoczesne odkurzacze Samsung? Poznaj wyjątkowe funkcje Jet™, Jet Bot™

oraz Bespoke Jet™. 

 

Aż 44% odkurzaczy sprzedanych w Polsce w 2021 stanowiły bezprzewodowe odkurzacze pionowe i automatyczne. To wzrost aż o 9,4 p.p. (+48%) w stosunku do roku ubiegłego[1]. Dlaczego konsumenci stawiają na bezprzewodowy design? Rynek odkurzaczy domowych napędza rosnąca świadomość konsumentów na temat zdrowia i higieny, ale także dążenie do tego, aby minimalizować wysiłki wkładane w prowadzenie domowego gospodarstwa. Brak plączącego się kabla oznacza dużo większą wygodę podczas odkurzania - zamiast niego mamy wydajny akumulator, który zapewnia moc potrzebną, aby wysprzątać całą powierzchnię mieszkalną. Dodatkowo, dzięki pionowej konstrukcji odkurzaczy, odciążamy kręgosłup, a w przypadku odkurzaczy automatycznych niemal zupełnie zdejmujemy z siebie obowiązek odkurzania podłóg. Samsung doskonale rozumie potrzeby konsumentów, dlatego w swoim portfolio posiada aż 3 wygodne w obsłudze odkurzacze bezprzewodowe o różnych funkcjach. Poznaj je wszystkie i wybierz model dla siebie.

 

Pionowy i bezprzewodowy Jet™

 

Samsung Jetto już klasyk w ofercie Samsung. Ten bezprzewodowy pionowy odkurzacz z modułem ręcznym gwarantuje efektywne sprzątanie dzięki silnikowi Digital Inverter o mocy aż do 550 W. Wyposażono go w wytrzymałą baterię, która zapewnia aż do 60 minut pracy urządzenia bez konieczności ładowania[2]. Odkurzacz jest lekki i poręczny, dzięki czemu nie musimy wkładać zbyt wiele wysiłku w sprzątanie. Posiada również wolnostojącą stację ładującą, która utrzymuje urządzenie w stałej gotowości do pracy. Samsung Jet™ wyróżnia także wielowarstwowy system filtracji wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny[3]. Ponadto, odkurzacz posiada na wyposażeniu akcesoria umożliwiające skuteczne sprzątanie powierzchni każdego rodzaju. Co więcej, do odkurzacza możemy dokupić kompatybilną stację czyszczącą, która czyni proces sprzątania jeszcze bardziej higienicznym.

 

Automatyczny i inteligentny Jet Bot™

 

Odkurzanie bywa uciążliwe i czasochłonne. Na szczęście jest Samsung Jet Bot™, czyli automatyczny robot sprzątający, który nas w tym skutecznie wyręczy. To pierwszy na świecie inteligentny robot, wyposażony w aktywny sensor 3D oraz rozwiązanie Intel® Movidius™, który dokładnie analizuje powierzchnię i plan mieszkania oraz optymalizuje drogę przemieszczania się urządzenia. Jego szerokokątna kamera 3D z dużą głębią ostrości szczegółowo skanuje szeroką powierzchnię rozpoznając i klasyfikując przedmioty, dzięki czemu inteligentny odkurzacz nie wciągnie małych przedmiotów pozostawionych na podłodze, takich jak na przykład dziecięce klocki, tylko bezpiecznie i dokładnie je ominie[4]. Co więcej, aplikacja SmartThings pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie pracy robota, a także doglądanie domu i zwierząt domowych[5]. Robot posiada również silnik Digital Inverter maksymalizujący siłę ssania, wpływającą na skuteczność sprzątania. Dodatkowo, urządzenie nie tylko dokładnie i samodzielnie odkurzy mieszkanie, ale również samo powróci do swojej stacji czyszczącej i opróżni pojemnik na kurz po zakończonej pracy[6].

 

Nowy, skuteczny i designerski Bespoke Jet™

 

Bespoke Jet™ to nowość w ofercie Samsung. Multifunkcyjny bezprzewodowy odkurzacz ze stacją czyszczącą All-in-One zapewnia higieniczne czyszczenie, dzięki obecności wielowarstwowego systemu filtracyjnego wyłapującego aż 99,999% zanieczyszczeń[7]. Stacja czyszcząca All-in-One jednocześnie ładuje urządzenie i automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, nie dopuszczając do tego, by jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz[8]. Dodatkowo, urządzenie wyposażono również w lepszy niż w poprzednim modelu silnik HexaJet™ , zbudowany na bazie technologii Digital Inverter, o mocy nawet 580 W, umożliwiający jeszcze skuteczniejsze odkurzanie9. Część ręczna Bespoke Jet™ waży zaledwie 1,44 kg, dzięki czemu urządzenie jest bardzo lekkie. Co więcej, posiada wydajną baterię, zapewniającą pracę urządzenia nawet do 60 minut[9]. Po upływie tego czasu bez problemu możemy wymienić ją na zapasową i odkurzać przez kolejne 60 minut, co daje nawet do 120 minut odkurzania bez przerwy[10]. Ten bezprzewodowy odkurzacz posiada również bogaty zestaw akcesoriów, na który składają się końcówki do różnych rodzajów powierzchni. Dodatkowym atutem urządzania jest design – dostępne jest w 3 eleganckich kolorach: Satynowy Granat, Perłowa Biel oraz Butelkowa Zieleń.

 

Promocja ze zwrotem na konto

 

Bezprzewodowe odkurzacze Samsung to gwarancja efektywnego, wygodnego sprzątania. Dzięki trwającej promocji to doskonały moment na zakup jednego z nich - modelu Samsung Jet™ . Kupując ten bezprzewodowy odkurzacz możesz otrzymać aż do 400 zł zwrotu na konto, a dokupując do niego stację czyszczącą  aż do 600 zł zwrotu na konto. Wystarczy, że zarejestrujesz zakup i zostawisz opinię o produkcie.

 

Promocja Samsung trwa od 4 kwietnia do 31 maja 2022 r.

 

Szczegółowe informacje na temat promocji Samsung, w tym regulamin, dostępne są na stronie  www.jet.samsung.pl.

 

 

 [1] Na podstawie danych GfK POS Tracking Vacuum Cleaners Jan – Dec 2021.

[2] Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.

[3] Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit).

[4] Wykrywa przedmioty od 1 cm szerokości, 1 cm wysokości i 1 cm głębokości.

[5] Dostępne na urządzeniach z systemem Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account.

[6] Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego zastosowania. Kurz i włosy utknięte wewnątrz kratki mogą nie zostać usunięte podczas jednego cyklu.

[7] Przetestowane w oparciu o standard IEC 62885-2, CL.5.11 przy użyciu trybu Jet przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania.

[8] Przetestowane w oparciu o standard IEC 62885-2, CL.5.11 przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania. Dotyczy cząsteczek, których wielkość mieści się w zakresie 0,5–4,2 µm.

[9] Podany czas pracy dotyczy minimalnego poziomu mocy przy użyciu niezmotoryzowanego narzędzia. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania.

[10] Dołączone w zestawie baterie mogą się różnić w zależności od urządzenia, modelu i specyfikacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dominika Maciąg

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Mela 2022-05-26 14:47:17

    Jedyne czego żałuję to to, że tak późno zdecydowałam się na roombę, po co się męczyć jak można skorzystać z takiego ułatwienia :D Rozwiązanie szczególnie przydatne dla świeżo upieczonych mamuś.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »