Kultura, sztuka » Kultura

"Polska-szlakiem Jana Pawła II"

"Polska-szlakiem Jana Pawła II"
Zobacz więcej zdjęć »
Zdjęcia z ponad 60 polskich miast, które odwiedził papież-Polak podczas swojego pontyfikatu, znalazło się w albumie "Polska-szlakiem Jana Pawła II". Autorem fotografii jest - zawsze towarzyszący papieżowi podczas pielgrzymek do Polski - Adam Bujak.

Najwięcej, bo siedem razy, podejmowały papieża Kraków i Jasna Góra. Pięciokrotnie Warszawa. Trzy razy Jan Paweł II był w swoich rodzinnych Wadowicach. Dwukrotnie spotykał się z wiernymi w Gnieźnie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku. Odwiedzał i wspaniałe, stare katedry, i zwyczajne wsie, jak Studzieniczna nad Wigrami czy Radziszów koło Krakowa. Na fotografiach uwieczniono także pobyt papieża w Lubaczowie, Dukli czy Skawinie.

Album na 30 rocznicę wyboru Jana Pawła II wydało krakowskie wydawnictwo Biały Kruk.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »