Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Pomysł na prezent dla rocznego dziecka- jeździk

Pomysł na prezent dla rocznego dziecka- jeździk
Zobacz więcej zdjęć »
Jeździki wbrew powszechnej opinii są bezpieczną zabawką. Mają one za zadanie wspierać rozwój psycho-motoryczny naszego dziecka.

Jeździk to świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka, jest to zabawka, która jednocześnie uczy i bawi. Dlaczego warto kupić jeździk rocznemu dziecku?

Pomysł na prezent dla rocznego dziecka- jeździk

Jeździki wśród wielu osób nie cieszą się zbyt dobrą sławą. Zabawki te uważane są za niebezpieczne dla dzieci. Przed takimi stwierdzeniami warto jednak zapoznać się z tą zabawką i przekonać się na własną rękę, ponieważ opinie te są podzielone. Jeździki tak jak i każda inna zabawka może jednak nie musi być niebezpieczna. Prawidłowe korzystanie z tego sprzętu nie wyrządzi krzywdy naszemu dziecku. Osoby, które obawiają się, że ta zabawka może pokrzywić bioderka naszego dziecka, czy też przyczynić się do innych skorzeń, powinny być spokojne, jednak warto pamiętać, że dziecko nie powinno zbyt długo korzystać z tej zabawki. Jeżeli dobrze dobierzmy jeździk i czas użytkowania nasze dziecko będzie miało frajdę podczas nauki. Jeździk jest dobrym pomysłem na prezent dla każdego dziecka. Ceny jeździków wahają się od 100 do kilkuset złotych, niekażdy rodzic chce inwestować w taki sprzęt, jednak jeżeli damy go w prezencie na pewno ucieszy się, że może sprawić taką zabawkę swojemu dziecku. Na rynku możemy znaleźć jeździki, których cena nie jest wygórowana, taki jeździk nie różni się praktycznie niczym w odróżnieniu od tych droższych modeli. Zazwyczaj te droższe jeździki wyposażone są w dodatkowe funkcje, w czasie jazdy mogą uczyć kolorów, czy kształtów naszego dziecka. Niektóre wyposażone są w efekty dźwiękowe, jednak przed zakupem warto się zastanowić, czy właśnie taką zabawkę chcemy mieć, ponieważ efekty te mogą być bardzo drażniące i w końcu taka zabawka, zamiast ułatwiać nam zabawę z naszą pociechą może być bardzo mecząca.

Kupując jeździk, warto zwrócić uwagę nie tylko na dodatkowe funkcje, ale także, zabezpieczenia, jeździk powinien być wyposażony w zabezpieczenie tylne, dzięki któremu dziecko jeżdząc na nim się nie wywróci. Jeżeli zależy nam, żeby zabawka była odporna na uderzenia, warto sprawdzić, z czego jest wykonana, niektóre z nich nie są zbyt „dziecioodporne”, lepiej więc dołożyć trochę i mieć pewność, że dziecko zdąrzy pobawić się tą zabawką zanim wyrośnie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KarolinaM

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »