Gospodarka » Narzędzia

Poziomnica na najwyższym poziomie

Poziomnica na najwyższym poziomie
Zobacz więcej zdjęć »
Laserowa poziomnica z funkcją samopoziomowania to mocna pozycja w ofercie narzędzi pomiarowych popularnej marki narzędziowej TOPEX.

Urządzenie wyznacza linie proste poprzez emisję ciągłego strumienia czerwonego światła laserowego o długości 635 nm. Dzięki temu linie są widoczne na powierzchniach odległych nawet o 10 metrów. Tryby pracy lasera pozwalają na wyznaczanie na ścianie bądź suficie linii poziomych, pionowych oraz linii krzyżowych, powstałych po ich nałożeniu. Duże udogodnienie stanowi funkcja samopoziomowania, która poprawia komfort i znacznie skraca czas pracy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu 

Warta odnotowania jest solidna jakość użytych materiałów. Zapewnia ona urządzeniu sporą popularność również wśród mniejszych firm budowlano-wykończeniowych. Urządzenie może mieć szerokie zastosowanie podczas kładzenia glazury czy instalacji elektrycznych lub stawiania ścianek działowych. Cały zestaw składający się z poziomnicy i statywu umieszczony został w poręcznej, wykonanej z trwałego tworzywa walizce ułatwiającej transport i przechowywanie.

Więcej informacji na temat poziomnic i pozostałych narzędzi TOPEX można znaleźć na stronie www.topex.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TOPEX
http://www.topex.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »