Technologie » Komputery

Projektory Vivitek – debiut amerykańskiej marki w Polsce

Projektory Vivitek – debiut amerykańskiej marki w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Pod koniec lutego debiutują na polskim rynku projektory amerykańskiej firmy Vivitek wykonane w technologii DLP. Przedstawicielem marki Vivitek w Polsce jest dystrybutor urządzeń prezentacyjnych – firma ViDiS sp. z o.o..
Misją Vivitek jest dostarczanie najnowszych rozwiązań do wyświetlania obrazów przy zachowaniu możliwie najniższej ceny i najwyższych standardów ochrony środowiska.  

Do montażu wszystkich podzespołów używane jest spoiwo bezołowiowe, a elementy optyczne wykonane są z najwyższej jakości szkła bezołowiowego (LFG). Opakowania kartonowe i instrukcje obsługi powstają wyłącznie z papieru pochodzącego z recyklingu. Do pakowania urządzeń nie używa się styropianu. Projektory Vivitek w trybie czuwania (standby) pobierają zaledwie 1W mocy, a zastosowanie zasilaczy o wysokiej sprawności pozwoliło dodatkowo ograniczyć pobór energii elektrycznej. Wydłużono też żywotność lamp (do 4.000h), aby zminimalizować ilość generowanych odpadów.

Wszystkie projektory Vivitek mają 3 letnią gwarancję (12 miesięcy na lampę, bez limitu godzin) i przystosowane są do pracy ciągłej.

W Polsce są już dostępne 2 modele z serii ultraprzenośnej (1,4kg) - Vivitek D326MX i Vivitek D326WX  w cenach odpowiednio  - 2.793 zł + 22%VAT i 3352 zł + 22% VAT.

Vivitek D326MX i Vivitek D326WX (odpowiednio: XGA i WXGA) oprócz niewielkiej wagi (1,4kg) łączy, jasność 2600 ANSI lm, kontrast 2500:1, lampy o żywotności do 4.000h i cicha praca (30db w trybie eco). Jak przystało na projektory biznesowe, modele w standardzie posiadają funkcję szybkiego włączania i wyłączania.

parametry techniczne: http://www.vidis.pl/index.php?module=katalog&kategoria=2&grupa=3&strona=1&id=3166&tab=1236                                               

http://www.vidis.pl/index.php?module=katalog&kategoria=2&grupa=3&strona=1&id=3167&tab=1239

więcej zdjęć:  http://www.vidis.pl/index.php?module=katalog&kategoria=2&grupa=3&strona=1&id=3166&tab=1238  

„Vivitek, to amerykańska firma projektująca i produkująca projektory z myślą o dostarczania użytkownikom jak najnowocześniejszych urządzeń w możliwie najlepszej cenie rynkowej” – mówi Tomasz Kliczkowski, dyrektor marketingu i sprzedaży ViDiS sp. z o.o. - „Taka filozofia bardzo nam odpowiada. Urządzenia są dobrze wykonane i skonfigurowane w przemyślany sposób – tak aby zachować największą funkcjonalność przy dobrej cenie.

Cechami wspólnymi, wyróżniającymi  urządzenia Vivitek są:

  • 3 letnia gwarancja na projektor i 12-miesięczna gwarancja na lampę (bez limitu godzin)·       Możliwość pracy ciągłej 24/7 dzięki zastosowaniu profesjonalnych komponentów i bezfiltrowej konstrukcji odpornej na zabrudzenie układu optycznego
  • Niskie całkowite koszty eksploatacji TCO (Total Cost of Ownership), wynikające m.in. z: długiej żywotności lamp (do 4.000h) i niskich kosztów ich wymiany, bezobsługowej pracy (nie trzeba czyścić optyki i wymieniać filtrów), niskiego zużycia energii (poniżej 1W w trybie czuwania standby)
  • Atrakcyjne ceny zakupu
  • Bardzo dobry  stosunek jakości do ceny
  • Wykorzystanie najnowszych technologii dostępnych na rynku, np. : wszystkie projektory wyposażone są w technologię BrilliantColor, poprawiającą odwzorowanie barw, dzięki zastosowaniu wielosegmentowego koła kolorów

Dla zapewnienia jak najlepszej obsługi klientów końcowych i partnerów handlowych serwis urządzeń będzie prowadzony bezpośrednio przez ViDiS. Ewentualne naprawy gwarancyjne będą realizowane w trybie door-to-door czyli odbierane od klienta przez kuriera bezpłatnie i zwracane mu po naprawie również bezpłatną przesyłką kurierską.  W najbliższych tygodniach na polskim rynku pojawią się kolejne modele projektorów oraz zaawansowane produkty Digital Signage. 

Vivitek Corporation www.vivitekcorp.com

Vivitek to amerykański producent projektorów i urządzeń prezentacyjnych. Produkty Vivitek projektowane z myślą o zapewnieniu użytkownikom możliwości oglądania obrazów w wiernie odtworzonych i żywych kolorach. W ofercie firmy znajdują się projektory biznesowe i do kina domowego oraz instalacyjne projektory dwulampowe. Wszystkie projektory wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne oraz technologię DLP.

Misją firmy Vivitek jest dostarczanie użytkownikom najwyższej jakości sprzętu w najlepszej cenie na rynku. Produkty Vivitek konstruowane są zgodnie z zasadami oszczędności energii i ochrony środowiska – stąd symboliczny, zielony parasol nad logo firmy.   

ViDiS www.vidis.pl

ViDiS to wyspecjalizowany dystrybutor urządzeń prezentacyjnych. W ofercie firmy znajdują się zarówno projektory multimedialne jak i ekrany projekcyjne oraz inne urządzenia takie jak tablice interaktywne i kopiujące, wizualizery, monitory. Partnerom handlowym ViDiS oferuje nie tylko możliwość zakupu sprzętu w atrakcyjnych cenach, ale także, dzięki wysokiej specjalizacji, gwarantuje fachowe porady w zakresie zastosowania odpowiedniego sprzętu. Jako dystrybutor ViDiS prowadzi także autoryzowany serwis projektorów multimedialnych.

ViDiS jest reprezentantem i jedynym dystrybutorem firmy Vitek Corp. w Polsce.

   

Obsługa Prasowa i PR: Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »