Firma » Reklama

Promocja wiosennych ramówek na nośnikach Cityboard Media

Promocja wiosennych ramówek na nośnikach Cityboard Media
Zobacz więcej zdjęć »
Tradycyjnie w marcu zostały przedstawione nowe ramówki trzech największych graczy telewizyjnych. Polsat, TVN i TVP przedstawiły swoje nowości programowe na nośnikach Cityboard Media.

Z początkiem marca na nośnikach Cityboard Media ruszyła kampania telewizji TVN. Prowadzona jest na wielkoformatowych sieciowych nośnikach reklamy zewnętrznej o powierzchni 6x3 m oraz 12x4 m. Nowości antenowe to zarówno seriale jak i bardzo popularne programy typu talent-show.

Najciekawszymi propozycjami są X-Factor, który największą popularność zdobył na Wyspach Brytyjskich oraz serial  „Przepis na życie”, do którego scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska (znana z roli Aliny Krawczyk w “Miodowych latach”). 

Programy tej samej kategorii promuje w kampanii zewnętrznej Polsat, który również wykorzystał możliwości, jakie daje reklama zewnętrzna. Wiosna 2011 na antenie Polsatu minie śpiewająco, ale nie zabraknie również nowych seriali. W sobotnie wieczory stacja pokaże nowy talent show "Tylko muzyka. Must be the music", w którym o wygraną powalczą najbardziej utalentowani muzycznie ludzie w Polsce. Poczynania ich śledzić i oceniać będzie jury w składzie: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek "Łozo" Łozowski z zespołu Afromental. Od poniedziałku do piątku widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów nowego serialu „Linia życia”. Akcja serialu toczy się w Trójmieście, a scenariusz opowiada o losach czterech rodzin.    

Ciekawe propozycje dla wielbicieli seriali przygotowała także TVP. Wśród trzech nowych popozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Kampania outdoorowa na nośnikach Cityboard Media dwóch z trzech  produkcji („1920. Wojna i miłość” oraz „Instynkt”) ruszyła w połowie lutego . W obydwu przypadkach kreacja kampanii wykorzystuje wizerunek głównych bohaterów. Produkcja „1920. Wojna i miłość” w reżyserii Macieja Migasa opisuje jeden z najważniejszych okresów w dziejach Polski – walkę o niepodległość w 1920 r. Natomiast „Instynkt” to serial kryminalny. W główną postać komisarz Anny Oster wcieliła się Danuta Stenka.    

Promocja trzeciej produkcji pt. „Chichot losu” ruszyła 25 lutego. W projekcie graficznym użyto wizerunków Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Natalii Keber i Jakuba Jankiewicza. Hasło promocyjne „Jedna chwila zmieni jej życie”, odnosi się do przewrotności losu i wewnętrznej przemiany głównej bohaterki. Scenariusz serialu oparto na motywach powieści Hanki Lemańskiej.  TVP, jak pozostałe stacje telewizyjne, przygotowała dla swoich widzów również program rozrywkowy. Kampania programu rozrywkowego „Bitwy na Głosy” wystartowała 14 lutego i wykorzystuje dwa layouty prezentujące gwiazdy programu w roli gladiatorów. Na plakatach, które pojawiły się na nośnikach Cityboard Media wykorzystano wizerunek Haliny Młynkovej, Nataszy Urbańskiej, Piotra Kupichy i Macieja Miecznikowskiego.  

Popularność reklamy zewnętrznej wynika z możliwości, jakie dają nośniki outdoorowe. Duża powierzchnia ekspozycyjna oraz starannie przemyślana lista lokalizacji zapewniają wysoką częstotliwość kontaktu, a co za tym idzie przekaz reklamowy łatwiej zapada w pamięć. Efektywność reklamy zewnętrznej na rynku polskim jest uzależniona od wiedzy na temat ilości osób mających kontakt z reklamą zewnętrzną, miejsca ich zamieszkania i  przemieszczania się oraz miejsc będących obiektem ich zainteresowania. Cityboard Media dysponuje narzędziami dostarczającymi takich informacji, dzięki czemu planowanie kampanii jest procesem skutecznym i efektywnym.

Cityboard Media działa na polskim rynku wielkoformatowej reklamy zewnętrznej od 1996 roku i przez cały okres swojego istnienia konsekwentnie utrzymuje pozycję lidera i prekursora. Posiada sieć ekskluzywnych nośników reklamowych o ogólnopolskim zasięgu. Wykorzystuje zaawansowane badania outdooru oraz narzędzia do planowania i pomiarów efektywności kampanii. Jest założycielem Instytutu Cityboard Media, będącego nowoczesną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków reklamy ze środowiskiem naukowym. Firma wielokrotnie doceniana i nagradzana przez klientów i środowisko branżowe. Laureatka pierwszych miejsc w rankingach magazynów MiMP, 4biz, Impact, m. in. czterokrotnie zajęła I miejsce w ogólnej ocenie Klientów w corocznym rankingu biur reklamy outdoorowej opracowywanym przez magazyn Media&Marketing Polska. Dwukrotnie zdobyła nagrodę Impactor w kategorii Najbardziej Podziwiana Firma Out Of Home Roku 2008 i 2002. Nagrodzona statuetką Business Superbrand w 2008r. Wprowadza na polski rynek outdoorowy proekologiczne innowacje dbając o rozwój firmy i branży w tym kierunku.  

Dodatkowych informacji udzielają: Agata Zawada PR Manager Mail: agata.zawada@cityboard.pl Tel: 0 22 376 99 00 wew. 145/ 0 600 900 404Cityboard Media Sp. z o.o.Ul. Mokotowska 100-640 Warszawa www.cityboard.pl  Anna KoperAccount ExecutiveMail: anna.koper@agencja21.pl Tel: 0 22 511 13 85Agencja 21ul. Brukselska 44A lok. 403-973 Warszawa www.agencja21.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »