Dom » Wnętrza

Przychodnia Weterynaryjna Smartvet w Bydgoszczy zainwestowała w oświetlenie od Lena Lighting

Przychodnia Weterynaryjna Smartvet w Bydgoszczy zainwestowała w oświetlenie od Lena Lighting
Zobacz więcej zdjęć »
Oświetlenie klinik weterynaryjnych wymaga szczególnego podejścia. Nowoczesne systemy oświetlenia zapewniają m.in. możliwość sterylizacji powierzchni za pomocą technologii UV-C. Tego typu rozwiązania zastosowano w przychodni Smartvet w Bydgoszczy.

Idealnie dopasowane, energooszczędne oświetlenie jest nieodzownym elementem wyposażenia nowoczesnej kliniki weterynaryjnej. Źródła światła w postaci modułów ledowych nowej generacji pomagają nie tylko ograniczyć zużycie prądu, ale zapewniają doskonałą widoczność, niezbędną w codziennej pracy placówki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przychodnia weterynaryjna powinna jednak nie tylko gwarantować bezpieczeństwo i komfort pracy, ale też odpowiednio kreować atmosferę. Często wizytom towarzyszy wysoki poziom stresu wywołany chorobą ukochanego zwierzęcia. W niektórych pomieszczeniach to właśnie światło może pozytywnie wpływać na wyciszenie emocji. Ważny jest także wpływ na ogólne wrażenia odwiedzających placówkę. Nowocześnie zaprojektowane oświetlenie oraz wybór lamp o wyróżniającym się designie istotnie wpływa na wizerunek przestrzeni. W przypadku przychodni Smartvet w Bydgoszczy postawiono na lampy Solanto oraz Baris LED, które nadają wnętrzu charakteru i zapewniają przyjemne, budujące poczucie komfortu światło.

Z kolei w gabinetach, w których wykonuje się różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne czy poważne operacje, zastosowano oprawy charakteryzujące się wysoką skutecznością świetlną i energooszczędnością jak np. Terra 2 LED czy Compact LED EVO.

W placówkach medycznych równie ważną kwestią jest sterylność pomieszczeń i narzędzi. Dlatego kliniki weterynaryjne coraz częściej stosują kompleksowe systemy oświetleniowe łączące funkcje oświetlenia ze sterylizacją powierzchni. Z takiego innowacyjnego rozwiązania skorzystała przychodnia Smartvet, która oprócz wysoce energooszczędnych lamp ledowych zainwestowała w oprawy UV-C Sterilon Square od Lena Lighting. Produkty te bazują na promieniowaniu ultrafioletowym (UV-C),  usuwając z otoczenia wirusy i bakterie.

 Przychodnia Smartvet zainwestowała w energooszczędne oświetlenie oparte na technologii modułów LED nowej generacji. Lampy te cechują się wysoką efektywnością świetlną przy niskim zużyciu energii elektrycznej, a przy tym prezentują wyróżniający się design. Cała placówka została zaprojektowana z dużym smakiem, a idealnie dobrana barwa światła sprawia, że niezwykle miło się w niej przebywa. Dodatkowo w przychodni zamontowano nasze dwufunkcyjne lampy Sterilon Square, które oprócz oświetlenia zapewniają niezwykle skuteczną sterylizację powierzchni. Klienci mogą więc mieć pewność, że w przychodni Smartvet podejście do czystości i bezpieczeństwa zwierząt jest innowacyjne i ponadstandardowe”– Łukasz Drewka, Dyrektor ds. Inwestycji w Lena Lighting.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »