Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Przyjazna Przychodnia jest na Dolnym Śląsku

Przyjazna Przychodnia jest na Dolnym Śląsku
Zobacz więcej zdjęć »
NZOZ „Twój Lekarz” w Kobierzycach jest pierwszą placówką na Dolnym Śląsku, która została nagrodzona prestiżowym certyfikatem „Przyjaznej Przychodni”. Doceniono ją za profesjonalną opiekę medyczną oraz indywidualne i życzliwe podejście do pacjenta.

„Przyjazna Przychodnia" to ogólnopolski program poprawy jakości obsługi pacjentów, finansowany przez Unię Europejską. Do końca 2012 roku sprawdzonych zostanie co najmniej 250 niepublicznych placówek ochrony zdrowia. Nagrodzone zostaną tylko te, które spełnią rygorystyczne kryteria. Wymagania nie są małe, bo na ponad 100 przeprowadzonych do tej pory audytów, za „Przyjazne Przychodnie" uznano tylko 24 placówki w całej Polsce. Wśród nich znalazł się NZOZ „Twój Lekarz" z Kobierzyc, jedyna dolnośląska przychodnia wyróżniona taką nagrodą.

Przychodnia w Kobierzycach została doceniona za wzorową obsługę pacjentów i konsekwentne dążenie do zapewnienia im jak najlepszej opieki i komfortu. Według przeprowadzonego audytu największą zaletą placówki jest wykwalifikowany, ale przede wszystkim życzliwy zespół. - Wiedza medyczna i doświadczenie, a do tego życzliwość i troska o każdego pacjenta - to nasza recepta na opiekę medyczną. Właśnie takich lekarzy można znaleźć we wszystkich przychodniach „Twój Lekarz". Cieszę się, że zostało to zauważone w ramach tak prestiżowego programu - mówi Aleksandra Olender-Chlebik, wicedyrektor NZOZ „Twój Lekarz".

Wyróżnienie dla przychodni to także wyróżnienie dla popularnej podwrocławskiej gminy. - To powód do dumy, bo pokazuje, że dbamy o mieszkańców oferując im kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę medyczną - podkreśla wójt gminy Kobierzyce Ryszard Pacholik.

NZOZ „Twój Lekarz" działa na Dolnym Śląsku od ośmiu lat. Sieć nowoczesnych przychodni to obecnie 6 placówek - w Kobierzycach, a także we Wrocławiu, Pustkowie Żurawskim, Pustkowie Wilczkowskim, Tyńcu Małym i Ślęzie. Zespół przychodni składa się z prawie 90 wykwalifikowanych pracowników. To grupa 34 znakomitych lekarzy oraz profesjonalnego personelu pomocniczego. W przychodniach „Twój Lekarz" przyjmuje 11 lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, a pacjenci mogą również skorzystać z 18 poradni specjalistycznych, m.in. świetnie wyposażonych poradni kardiologicznej i okulistycznej, czy też szerokiej gamy badań diagnostycznych. „Twój Lekarz" oferuje również wizyty w ramach medycyny pracy, a swoim pacjentkom zapewnia bezpłatny dostęp do szkoły rodzenia. Tylko przez 6 miesięcy tego roku przychodnia zrealizowała prawie 60 tys. wizyt. W całym ubiegłym roku liczba wizyt przekroczyła 110 tys., z tego ok. 65 tys. z zakresu podstawowej opieki, a prawie 47 tys. w ramach poradni specjalistycznych. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »