Rozrywka i wypoczynek » Sport

Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

Puchar Świata w narciarstwie alpejskim
Zobacz więcej zdjęć »
Luty to tradycyjny miesiąc zjazdów mężczyzn w Wengen i Garmisch-Partenkirchen więc kiedy, jak nie właśnie teraz, przypomnieć najciekawsze wydarzenia Mistrzostw Świata w narciarstwie.

Francuscy widzowie z pewnością chętnie przenieśli by się do roku 1996 kiedy to Luc Alphand dominował w narciarstwie zjazdowym, zaś Super Gigant z 2004 roku to niesamowity powrót Hermanna Maiera do narciarstwa, który po poważnym wypadku motocyklowym, powraca i walczy o laury.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Warto również zobaczyć Norwega Lasse Kjusa, który pokonuję trudną trasę Hahnenkamm i wygrywa w Kitzbuhel w Austrii w 1999 roku. ESPN Classic nie zapomina również o sportowych dokonaniach płci pięknej. W lutym szereg transmisji ze zjazdów i slalomów kobiet.

Na antenie min.
- Katja Seizinger walcząca z Martiną Ertl o zwycięstwo w slalomie gigancie w Kvitfjell, - ostatnie zawody Pucharu Świata przed Igrzyskami w Nagano, podczas których Katja Seizinger pokonuje trasę w tradycyjnie eleganckim stylu,
- Anja Parsson, szwedzka królowa slalomu giganta, walczy o zwiększenie przewagiw Pucharze Świata i o zwycięstwo na swoim terenie
- jedna z najbardziej utytułowanych sportsmenek ery nowożytnej, Kostelic przechodzi do historii podczas Pucharu Świata 2003.

W tym miesiącu również gratka dla polskich kibiców skoków narciarskich. Legenda polskich skoków narciarskich Adam Małysz i jego podniebne bohaterstwo w walce o Puchar Świata w Willingen 2001 oraz Zakopanem 2002.

Zapraszamy od 9 do 12 lutego, o godz. 00:00 / 00:30

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »