Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Radość żucia i dobrej zabawy

Radość żucia i dobrej zabawy
Zobacz więcej zdjęć »
Kostki Maoam i paski Maoam Stripes to nie tylko soczysty smak owoców, ale również propozycja dla wszystkich fanów orzeźwiającego smaku coli.

Tych, którzy dadzą się porwać maoamkowemu szaleństwu zapraszamy również do udziału w interaktywnym konkursie na stronie www.maoam.com, w którym wygrać można mnóstwo smakowitych nagród.

Słodki, orzeźwiający smak i musujące bąbelki to tajemnica niesłabnącej od ponad 100 lat popularności kultowego brązowego napoju. Wszyscy, którzy chcą cieszyć się nim dłużej, powinni spróbować gum rozpuszczalnych Maoam o smaku coli, w jednym z dwóch wyśmienitych wariantów: klasycznych kostek Maoam lub pasków Maoam Stripes.

Kostki Maoam o smaku coli to zawsze modna propozycja dla wielbicieli radości żucia, poszukujących orzeźwienia. W każdej kostce, kryje się 5 osobno zapakowanych gum rozpuszczalnych, po które możesz sięgnąć, gdy Ty i Twoi znajomi potrzebujecie słodkiego zastrzyku energii, np. podczas długiego dnia w szkole. Smak coli zamknięty w paskach Maoam Stripes to propozycja dla tych, którzy są w ciągłym ruchu i chcą by porcja smakowitego orzeźwienia była w zasięgu ręki. Colowe paski Maoam Stripes zmieszczą się w każdej kieszeni, dlatego możesz mieć je zawsze przy sobie, gdy wybierasz się na rolki, przejażdżkę rowerową czy dłuższą wycieczkę.

Jeżeli chcesz zdobyć zapas swoich ulubionych gum Maoam o smaku coli i 5 soczystych owoców, już dziś wejdź na stronę www.maoam.com i spróbuj sowich sił w rywalizacji w 4 sportowych dyscyplinach - Moama Skater, Frut-a-Pult, siatkówce plażowej i skokach na trampolinie. Co miesiąc, aż do końca roku, 5 zawodników, którym uda się uzyskać największą liczbę punktów otrzyma atrakcyjne nagrody w postaci gum rozpuszczalnych Maoam i gadżetów firmowych.

Dostępność produktu:
Maoam kostki o smaku coli znaleźć można w paczce Maoam 5ER 110 g (5 kostek), w cenie około 3, 35 zł brutto/szt.

Maoam Stripes dostępne są w opakowaniach 72 g (6 sztuk), w cenie około 2,68 zł brutto/szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »