Dom » Budownictwo

Ścisk Stanley’a do zadań specjalnych

Nowy ścisk FatMax Auto firmy Stanley jest szybki, niezawodny i mocny, a przy tym delikatny dla ściskanych powierzchni.

Wybór odpowiedniego rodzaju ścisku stolarskiego nie należy do zadań prostych. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, oczekiwanej siły docisku oraz kształtu ściskanych elementów dostępna jest cała gama ścisków, wśród nich m.in. śrubowe, kątowe, taśmowe. Wszystkim, którzy najbardziej cenią sobie szybkość pracy i łatwą obsługę narzędzia, firma Stanley proponuje nowy ścisk FatMax Auto.

Ścisk FatMax Auto służy do ściskania, jak również rozpierania klejonych elementów. Narzędzie jest połączeniem tradycyjnych rozwiązań z nowoczesnymi funkcjami, zapewniającymi bezpieczeństwo i wygodę pracy. Stanley FatMax Auto wyposażony jest w specjalną dźwignię hamulca, która umożliwia błyskawiczne odblokowanie szczęk bez konieczności ręcznej korekty ich ustawienia. Nowością, odróżniającą tradycyjne ściski od FatMax Auto, jest wykorzystanie opatentowanego przez firmę Stanley mechanizmu docisku szczęk, które automatycznie dosuwają się do ściskanego materiału. Funkcja ta pozwala na szybkie i wygodne ustawienie ścisku na szerokości dociskanego elementu. Uzyskanie maksymalnego docisku odbywa się poprzez naciśnięcie ruchomej części rękojeści.

57-centymetrowy rozstaw szczęk ścisku FatMax Auto umożliwia wykorzystywanie go do szerokiej gamy prac, m. in. do ściskania materiałów wielowarstwowych. Stalowa prowadnica narzędzia pokryta została nylonową powłoką, która sprawia, że jest ono bardzo trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Duża powierzchnia przylegania szczęk do dociskanego materiału (przenosząca siłę ok. 200 kg, możliwą do uzyskania dzięki narzędziu) praktycznie eliminuje ryzyko jego uszkodzenia.Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »