Dom » Wnętrza

Słoneczna Toskania w Twoim wnętrzu

Słoneczna Toskania w Twoim wnętrzu
Zobacz więcej zdjęć »
Przyjaznym klimatem tej urzekającej, włoskiej krainy możesz cieszyć się we własnym domu. Styl toskański jest szczególnie związany ze słoneczną kolorystyką i jak żaden inny, swobodnie łączy elementy romantycznej aranżacji z prostotą rustykalnych wnętrz

Toskańska stylistyka stawia na relaks i harmonię płynącą z natury. W tworzeniu komfortowej atmosfery pomagają ciepłe barwy i pełne urokliwej prostoty powierzchnie: skrzypiące podłogi z drewna i surowe, nieotynkowane ściany.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do tego roślinność, której celowo pozwala się rosnąć dość spontanicznie. Kwiaty, najlepiej wiszące, znakomicie podkreślają intrygujący charakter ścian o chropowatej fakturze, pełnej drobnych pęknięć i przebarwień. Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu przed domem, nie zapomnijmy o ścieżce wybrukowanej kamieniami, słonecznikach i relaksującej ławeczce z zadaszeniem oplecionym winoroślą. Zarówno dom, jak i ogród powinny wyglądać schludnie, ale też jak najbardziej naturalnie. Toskańska estetyka nie polega na przycinaniu żywopłotu od linijki, a zamiast wypieszczonych, luksusowych materiałów a la glamour, proponuje naturalne tkaniny i kolory zbliżone do tych, występujących w przyrodzie. Oprócz dominujących barw dziennego widma słonecznego, a więc wszystkich odcieni żółci i pomarańczy, w toskańskim wnętrzu spotykamy złamaną biel, zieleń, jasne brązy i delikatne szarości.

Inspiracje z natury

Prawdziwa Toskania nie może obejść się bez szlachetnego drewna, z jego naturalną, lekko chropowatą fakturą i specyficznym zapachem. Meble z surowego drewna w połączeniu z drobnymi akcentami z gliny, bogatą roślinnością i ciepłą kolorystyką, nadadzą wnętrzu nieco rustykalny i zarazem romantyczny charakter. Całość aranżacji powinna być przytulna i zachęcająca do relaksu. Nieodzownym elementem tego komfortowego klimatu jest solidny, dębowy stół, przy którym toczy się życie rodzinne. Takie oryginalne meble z charakterem ma w swojej ofercie firma JADIK. Eleganckie stoły z prawdziwej buczyny lub drewna dębowego zachwycają bogactwem usłojenia i urokliwymi sękami. Zróżnicowana powierzchnia, pełna drobnych pęknięć i załamań potwierdza, że każdy model ma swą indywidualną historię i wygląd. Naturalnie piękny rysunek drewna dodatkowo pogłębiony jest przez ręcznie wykonane, delikatne żłobienia. Firma JADIK od lat zajmuje się tworzeniem i eksportem swoich mebli na wymagające rynki Europy Zachodniej. Od niedawna jej oferta dostępna jest również w Polsce, dzięki czemu i w naszych wnętrzach może zagościć niepowtarzalny klimat aranżacji, których głównym bohaterem jest prawdziwe drewno. Swój stylowy wygląd i wyjątkową trwałość stoły z firmy JADIK zawdzięczają w dużej mierze starannemu, ręcznemu wykonaniu. Ich szlachetna, akcentująca wiek drzewa forma będzie znakomicie korespondować z lubiącym bezpretensjonalne, gustowne elementy wystroju, stylem toskańskim .Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »