Gospodarka » Maszyny

Specjalista od mokrej roboty

Specjalista od mokrej roboty
Zobacz więcej zdjęć »
Obfite i długotrwałe opady mogą wyrządzić wiele szkód – zarówno w bloku, jak i domku jednorodzinnym. Zalana piwnica może stanowić zagrożenie dla zdrowia gospodarzy. Pozbycie się nadmiaru wody stanowi wtedy nie lada problem. Rozwiązać może go pompa zanurzeniowa do brudnej wody marki GRAPHITE.

Opróżnianie zalanej piwnicy przy pomocy wiadra to praca niezwykle ciężka i bardzo mało efektywna. Zdecydowanie lepiej w tej sytuacji spisze się pompa zanurzeniowa. Pompa marki GRAPHITE została wyposażona w silnik o mocy 900 W, który pozwala na przetłoczenie 17.000 litrów brudnej wody na godzinę.

 

Moc silnika pozwala podnieść wodę na wysokość 9 m i dzięki temu świetnie sprawdzi się np. przy pobieraniu wody ze studni. Obudowa pompy została wykonana ze stali nierdzewnej, a 10 metrowy przewód starannie odizolowano. Gwarantuje to wieloletnią sprawność narzędzia, a przede wszystkim bezpieczną pracę. Dodatkowo producent zapewnia 2 letnią gwarancję.

Pompa zanurzeniowa GRAPHITE pomoże oszczędzić wielogodzinnej, ciężkiej pracy związanej z usuwaniem wody z zalanego pomieszczenia, a jej godzinowa wydajność odpowiada 1133 wiadrom o pojemności 15l. Warto więc sobie oszczędzić takiej ilości pracy – tym bardziej, kiedy czas ma znaczenie.

Producent: GRAPHITE

Sugerowana cena detaliczna: 357 zł

infolinia: 0 801 886 739

www.graphite.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »