Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Spektakularny Tik Show z topowymi TikTokerami już 30 września w Promenadzie!

Warszawskie Centrum Handlowe Promenada zaprasza wszystkich miłośników TikToka na wyjątkowe wydarzenie. Spotkaj się z ulubionymi twórcami TikToka, bierz udział w konkursach, warsztatach i zabawie! Do zobaczenia w Promenadzie!

Już w sobotę 30 września warszawskie centrum handlowe odwiedzą znane i lubiane gwiazdy TikToka. Wśród zaproszonych gości w Promenadzie czekać będą: Mama Na Obrotach, Sebastian Kowalczyk, Kinga Kostrzewa, Ciapur, Roxana Orłowska, Edzio oraz Jasper! To doskonała okazja dla odwiedzających, by zadać gwiazdom nurtujące pytania, spędzić kreatywnie czas i zaszaleć na parkiecie!

Organizatorzy przewidzieli ogrom atrakcji. Wydarzenie potrwa od 11:30 do 19:30, a w programie znalazły się warsztaty taneczne, występy i Q&A z idolami. Między 11:30 a 14:00 uczestnicy będą mogli spotkać się i porozmawiać z Mamą Na Obrotach, wziąć udział w konkursie i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Od 14:00 do 17:00 na młodzież czekają twórcy Tik Show, którzy zabawią młodzież występami, wspólnymi warsztatami. To szansa by dowiedzieć się, jak nagrywać i montować tiktoki, posłuchać o najnowszych trendach i spróbować sił w konkursie „BATTLEWIDEO TIKSHOW”.

O 17:00 na scenie pojawi się gość specjalny – Jasper, który zabawi publiczność Q&A, a następnie zaprosi chętnych do strefy Meet&Greet. Dzięki temu fani będą mieli okazję poznać twórcę w kameralnej rozmowie w kuluarach.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 30 września, w godzinach 11:30 – 19:30 w centrum handlowym Promenada ul. Ostrobramska 75C. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »