Motoryzacja » Samochody

Sprzedaż modelu Nissan 370Z rozpocznie się w czerwcu

Sprzedaż modelu Nissan 370Z rozpocznie się w czerwcu
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy 370Z to legendarny sportowy model Nissana w zupełnie nowym wydaniu - jeszcze zwrotniejszy, jeszcze szybszy i jeszcze praktyczniejszy, a dzięki nowemu silnikowi V6 3.7 331 KM - dostarczający jeszcze więcej przyjemności z jazdy.

Jest krótszy i lżejszy od poprzednika, i naszpikowany nowymi technologiami, takimi jak automatyczna skrzynia biegów oferowana po raz pierwszy w Europie oraz układ Synchro Rev Control optymalizujący zmianę przełożeń w trybie manualnym.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Synchro Rev Control (SRC) to pierwszy na świecie system pełnej synchronizacji zmiany przełożeń z prędkością obrotową silnika, zapewniający perfekcyjnie płynną zmianę biegu na wyższy lub niższy, w czasie znacznie krótszym niż udaje się to większości bardzo dobrych kierowców stosujących tradycyjną metodę jednoczesnego naciskania pedału hamulca i przyspieszenia.

W ramach ogólnopolskiej prezentacji modelu dwa egzemplarze 370Z odwiedzą następujące miasta w Polsce:

  • Chorzów w dniu 15 czerwca
  • Lublin w dniu 16 czerwca
  • Bydgoszcz w dniu 17 czerwca
  • Warszawa w dniu 18 i 19 czerwca

O szczegółach prezentacji będą informować Dealerzy zlokalizowani w poszczególnych miastach: Japan Motors w Chorzowie, Autoniss w Lublinie, Yama w Bydgoszczy, Japan Motors w Warszawie (prezentacja 18 czerwca) i Odyssey w Warszawie (prezentacja 19 czerwca)

NISSAN zaprasza wszystkich potencjalnych klientów, którzy zechcą po raz pierwszy obejrzeć ten samochód.

W Polsce model 370Z będzie oferowany w cenie od 174 400. Adresy salonów wraz z danymi kontaktowymi znajdują się na stronie www.nissan.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »