Dom » Budownictwo

STYROPMIN: 30 lat doświadczenia – 200 lat planów!

STYROPMIN: 30 lat doświadczenia – 200 lat planów!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma STYROPMIN świętuje 30 urodziny! Od początku lat 90. nieprzerwanie dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały termoizolacyjne.

Jest wiodącym i jednym z największych producentów styropianu w Polsce oraz w Europie dla którego najważniejszy jest stały rozwój i oferowanie najlepszych rozwiązań dla skutecznej termoizolacji.

Jest to dla nas wyjątkowa i ważna chwila, która potwierdza sens naszej pracy i dodaje skrzydeł. Te trzydzieści lat to niesamowita droga od  małej kilkuosobowej firmy do dużego, liczącego się na rynku przedsiębiorstwa. Były trudne chwile – jak we wrześniu 2012 roku kiedy wybuchł pożar zakładu produkcyjnego, trawiąc doszczętnie w ogniu cały zakład. Niejeden pomyślał, że to już koniec. Jednak zgodnie z powiedzeniem – co nas nie zabije, to nas wzmocni! - mówi Krzysztof Słaby, prezes zarządu Styropmin Sp. z o.o. 

Dzisiaj Styropmin to nadal polska firma, która nie boi się konkurować z europejskimi producentami i standardami. W czterech nowoczesnych zakładach produkowane są najwyższej jakości produkty termoizolacyjne poddawane restrykcyjnym kontrolom. Oferta jest stale rozwijana i dopasowywana do zmieniających się przepisów budowlanych oraz oczekiwań klientów.  Jubileusz to także doskonała okazja do zapowiedzi nowości, które wkrótce będą dostępne w ofercie firmy Styropmin – polistyrenu ekstrudowanego XPS oraz INSTAL PANEL SYSTEM specjalistycznych płyt montażowych, do stosowania jako element systemu ogrzewania podłogowego.

Firma to przede wszystkim doskonały zespół ludzi. Dlatego Styropmin dokłada też ciągłych starań w rozwój personalny swoich pracowników każdego szczebla. Jest również członkiem liczących się stowarzyszeń branżowych (Polskie Stowarzyszenia Producentów Styropianu, Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń), biorąc udział w aktywnościach, które mają służyć rozwojowi całych systemów dociepleń. Niezwykle istotne są także działania proekologiczne. Obecnie wdrażane są założenia do międzynarodowego programu Operation Clean Sweep® (OCS) – Styropmin potwierdza w ten sposób zaangażowanie w promowanie ograniczania ilości tworzyw sztucznych i minimalizowania ilości odpadów.

Styropmin jest laureatem wielu nagród i wyróżnień - m.in. Budowlana Firma Roku 2022, Diamenty Miesięcznika Forbes 2023, Gwiazda Branży Budowlanej 2022 - potwierdzających najwyższą jakość oferowanych produktów. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »