Kultura, sztuka » Muzyka

Syn Nicolasa Cage'a gra black metal

Syn Nicolasa Cage'a gra black metal
Zobacz więcej zdjęć »
Weston Coppola Cage, syn słynnego aktora Nicolasa Cage'a, stoi na czele blackmetalowej kalifornijskiej formacji Eyes Of Noctum. Zespół ma już podpisany kontrakt, zaś jego debiutu płytowego można się spodziewać w kwietniu 2009.

Debiutancka płyta Eyes Of Noctum nosi tytuł "Awakening", a ukazać się ma w kwietniu 2009 nakładem Morbid Rose Records. Z próbką umiejętności kalifornijskiej formacji w postaci kawałka "Renaissance Prosperity" można zapoznać się na jej profilu w serwisie MySpace

Krążek został nagrany w renomowanym szwedzkim studiu Fredman, a za konsoletą siedział słynny Fredrik Nordström (m.in. Dimmu Borgir, In Flames, Hammerfall). W rolach gości pojawiają się Hellhammer (Mayhem, Dimmu Borgir) i Snowy Shaw (Therion, Dream Evil, King Diamond, Mercyful Fate, Memento Mori, Notre Dame).

Weston Coppola Cage jest owocem związku Nicolasa Cage'a i Christina Fulton, która obecnie związana jest ze Stianem Tomtem Thoresenem alias Shagrathem, wokalistą Dimmu Borgir.

"Lubię surowy norweski black metal. Ale podobają mi się również takie zespoły, jak na przykład Cradle Of Filth, które dodają do tego gatunku trochę melodii, co również ja robię w swoim zespole" - mówił o swoich muzycznych preferencjach Weston.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »