Moda » Odzież

Szafa Pełna Mody

Szafa Pełna Mody
Zobacz więcej zdjęć »
Każdy człowiek ma w sobie piękno, jednak nie każdy umie je pokazać. Dla osób pragnących zmienić coś w sobie Park Handlowy Auchan Bielany zorganizował akcję Szafa Pełna Mody i spotkanie ze znanym stylistą Tomaszem Jacykowem.

Osoby, które czują, że muszą coś zmienić i chcą poddać się metamorfozie zostały zaproszone do zabawy „Szafa Pełna Mody”. Zainteresowani konkursem do 23 października podczas zakupów w Parku otrzymują kupony zgłoszeniowe, dzięki którym wezmą udział w castingu.

Wybranych zostanie 40 osób, które podczas wielkiego finału 24 i 25 października przejdą metamorfozę pod czujnym okiem stylistów. W dniach tych odbędzie się także pokaz mody. W trakcie finałowego weekendu sześć osób, które będą cieszyły się największą popularnością wśród publiczności, otrzyma nagrody. Nagroda główna to 1000 zł do wykorzystania w sklepach Parku oraz dwie nagrody po 500 zł i wyróżnienia.

Każdy zna sytuację, kiedy staje przed lustrem i z niemocy załamuje ręce. „Jak ja wyglądam?”- myśli w duchu i odwraca się w przeciwną stronę. Park Handlowy Auchan Bielany chce zachęcić klientów do zaakceptowania siebie, wydobywając z nich naturalne piękno. Tomasz Jacyków wraz z szeregiem specjalistów pokaże chętnym osobom podstawowe zasady dobrego stylu, nauczy je podkreślać zalety oraz maskować niedoskonałości.

Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich, centrum handlowe należące doAuchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę,pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fabryka Idei Sp. z o. o.
http://www.fabrykaidei.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »