Dom » Budownictwo

Szpachla dekarska DEKABIT do izolacji i naprawy dachów

Szpachla dekarska DEKABIT do izolacji i naprawy dachów
Zobacz więcej zdjęć »
DEKABIT z jarocińskiej Izolacji to znakomity środek do naprawy powierzchni dachowych wykonanych z pap. Praktyczniejsze i wygodniejsze jest stosowanie Dekabitu zamiast łat z papy.

Doskonałe parametry użytkowe, uzyskane dzięki mieszance asfaltów modyfikowanych syntetycznym kauczukiem oraz rozpuszczalników organicznych sprawiają, że szpachla dekarska Dekabit ma znakomite parametry użytkowe. Można ją stosować na zimno, bez podgrzewania.

Dekabit po wyschnięciu tworzy elastyczną i wytrzymałą izolację. Odporną na na ściekanie, pękanie i złuszczanie. Dzieje się tak dzięki kauczukom i włóknom wzmacniającym Stąd też możliwość stosowania Dekabitu do reperacji dachów. A w szczególności pęknięć, załamań czy pęcherzy w pokryciach papowych. Dekabit także świetnie nadaje się do wypełniania dziur i ubytków, a także miejsc po usuniętych pęcherzach oraz wgnieceń na pokryciach dachowych z pap i innych materiałów. Takie zastosowanie DEKABITu umożliwia jego konsystencja umożliwiająca jednorazowe nanoszenie w grubej war¬stwie. Dekabit nie spływa. Co sprawia, że wykonane z niego łaty nie są pracochłonne. Kolejną zaletą jest doskonała przyczepność zarówno na sucho jak i przy niewielkiej wilgotności do wszelkich podłoży występujących w budownictwie. Inne remontowe zastosowanie Dekabitu to wypełnianie szczelin, pęknięć czy dylatacji w podziemnych i nadziemnych częściach budynków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

serwis internetowy o izolacjach
http://izolacja-jarocin.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »