Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Unikatowa oferta porodowa dla par leczących niepłodność metodą in vitro

W Polsce, podobnie jak na świecie, co piąta para ma trudności z uzyskaniem potomstwa. W tej sytuacji coraz więcej osób decyduje się skorzystać z profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Jednym ze sposobów leczenia niepłodności są metody wspomaganego rozrodu, a wśród nich metoda in vitro.

Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz skuteczności lekarzy i embriologów z Klinik InviMed, rodzicami zostały już tysiące par. T

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

eraz pacjentki starające się o dziecko, mogą skorzystać z unikatowej oferty, która łączy w sobie leczenie niepłodności w klinikach InviMed, poród w Szpitalu Medicover i opiekę medyczną dla maluszka w Centrach Medicover.

Kiedy leczenie metodą in vitro przyniesie oczekiwany efekt - ciążę - pacjenci zaczynają zastanawiać się, jak będzie wyglądał poród, jaki szpital wybrać i czym się kierować przy jego doborze. Odpowiadając na potrzeby przyszłych rodziców Klinika InviMed wraz z Grupą Medicover, wprowadziły na rynek nową, specjalną ofertę dla par starających się o dziecko metodą in vitro. InviMed i Medicover zapewniają dostęp do leczenia niepłodności, bezpieczny poród w komfortowych warunkach w nowoczesnym szpitalu, a także opiekę medyczną dziecka od narodzin aż do 2. roku życia.

Pary, u których podczas konsultacji i badań stwierdzono obniżoną zdolność do naturalnego zapłodnienia, mogą skorzystać z tej oferty. Dzięki niej osoby, które zdecydują się na leczenie niepłodności metodą in vitro w klinikach InviMed, oraz poród w szpitalu Medicover, w zależności od wybranej opcji porodu, mogą zaoszczędzić od 1500 do 3500 PLN. Pieniądze te z pewnością przydadzą się po narodzinach dziecka m.in. na wózek, urządzenie pokoju czy wyprawkę dla noworodka. Dodatkowym uzupełnieniem oferty porodowej jest pakiet dla maluszka, ze specjalnym rabatem w wysokości 10%, który -dla nowonarodzonego dziecka zapewnia, m.in. opiekę lekarza pediatry i pielęgniarki, szczepienia, wizyty domowe, porady telefoniczne, pogotowie ratunkowe, a w wyższym wariancie - także opiekę lekarzy specjalistów i diagnostykę.

- Pacjentka,  po zabiegu in vitro w klinikach InviMed i potwierdzeniu ciąży, otrzyma voucher na poród w Szpitalu Medicover z wysokim rabatem. Przez cały okres ciąży pozostaje pod opieką swojego ginekologa, a voucher daje jej dodatkowo możliwość porodu w Szpitalu Medicover także z tym lekarzem, który prowadzi ciążę. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkowy komfort przyszłej mamie. Ten sam voucher uprawnia również do zniżki przy zakupie opieki dla nowonarodzonego dziecka. - mówi Izabella Murawska-Chojnowska, Kierownik ds. Marketingu Szpitala Medicover.

Ta propozycja to całkowita nowość na rynku, gwarantująca najwyższą jakość obsługi pacjentek ciężarnych, które mogą liczyć na maksimum intymności i prywatności od momentu podjęcia leczenia aż do porodu. Jednocześnie jest to odpowiedź na potrzeby wielu Polaków, dla których leczenie niepłodności jest jedyną szansą na posiadanie dziecka, a jednocześnie stanowi istotne obciążenie finansowe. Ta wyjątkowa oferta dla przyszłych rodziców, powstała dzięki połączeniu sił Grupy Medicover z siecią klinik InviMed, liderów w branżach - prywatnej opieki medycznej i leczenia niepłodności.

Więcej informacji na temat powyższej propozycji:

http://www.invimed.pl/porod-w-medicover.html

Więcej informacji na temat porodów w Szpitalu Medicover:

http://http://www.porody.medicover.pl/

Dodatkowych informacji udziela:

Bartosz Maciejewski, Rzecznik Prasowy grupy Medicover w Polsce

tel.: (022) 592 70 00, kom.: 510 217 789Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Medicover
http://www.medicover.pl/szpital/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »