Motoryzacja » Samochody

Volvo XC60 wzorowe w ochronie dorosłych i dzieci

Volvo XC60 wzorowe w ochronie dorosłych i dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Samochody Volvo tradycyjnie wyznaczają standardy w dziedzinie bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego SUV-a XC60.


Volvo XC60 drugiej generacji kontuuje świetną passę swojego poprzednika i cieczy się rekordową popularnością. Oprócz nowej stylistyki, najnowocześniejszych rozwiązań elektronicznych i oszczędnych silników, nowy SUV, tradycyjnie dla marki, należy do najbezpieczniejszych samochodów na rynku.

Udowodniły to testy zderzeniowe Euro NCAP. Volvo XC60 zdobyło maksymalną notę pięciu gwiazdek, ale bardzo dobrze wypadło też w konkretnych kategoriach. W przypadku ochrony dorosłych pasażerów SUV szwedzkiej marki uzyskał ocenę aż 98%. Oznacza to wzorową ochronę zarówno pasażerów na przednich, jak i tylnych siedzeniach.

Volvo prezentuje się lepiej od konkurencji również pod względem ochrony dzieci. W tym przypadku ocena wyniosła 87%.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »