Rozrywka i wypoczynek » Sport

W Sobieniach Królewskich jest już 9 dołków!

W Sobieniach Królewskich jest już 9 dołków!
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę, 25 września, na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club odbyło się uroczyste otwarcie pola golfowego. Do dyspozycji graczy oficjalnie oddano pierwsze 9 z 18 dołków. Z pełnowymiarowego obiektu będzie można korzystać już za rok.

Tego dnia w Sobieniach Królewskich czekało mnóstwo sportowych emocji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Od samego rana na nowym polu golfowym rozegrane zostały dwa turnieje: I Wittchen Golf Cup oraz Sobienie Królewskie Invitational. Wśród uczestników pojawili się m.in. znani nie tylko ze swojej golfowej pasji członkowie Kabaretu Ani Mru Mru – Marcin Wójcik i Michał Wójcik, a także Mariusz Czerkawski – hokeista.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także pozostałe obiekty golfowe – akademia golfa, driving range, putting green oraz chipping area. To właśnie na driving range lekcję gry dla gości poprowadził sam Scott Cranfiled - twórca renomowanej Cranfield Golf Academy (CGA), która od kwietnia br. ma swoją filię na terenie Sobieni Królewskich. Z wiedzy i doświadczenia mistrza chętnie korzystali też uczestnicy turniejów golfowych. Swoją pomocą służył także Andy Henderson z CGA, który na co dzień trenuje golfistów w Sobieniach.

W części oficjalnej wydarzenia zaprezentowano inwestycję Sobienie Królewskie Golf & Country Club, projekt pola golfowego oraz szkołę CGA. Przyjęto także pierwszych dożywotnich członków klubu Sobienie Królewskie Golf & CC. Następnie goście udali się na pierwszy dołek pola golfowego. Tu po krótkim wystąpieniu Pawła Laskowskiego – Wiceprezesa Polskiego Związku Golfa, uroczyście przecięto wstęgę. Nie zabrakło też pierwszego oficjalnego uderzenia – inaugurującego tee shota. Tu doskonale zaprezentowali się Paweł Laskowski, Scott Cranfield, Mariusz Czerkawski, Marcin Wójcik oraz prowadzący imprezę – Robert Rozmus.

Wśród przygotowanych na tę okazję wydarzeń znalazł się szereg atrakcji niezwiązanych bezpośrednio z golfem. Zabawy dla dzieci zorganizowała fundacja Dr Clown, a na miłośników motoryzacji czekały samochody pokazowe marki Lexus oraz motocykle Harley Davidson. Dużo emocji dostarczył pokaz awiacji w wykonaniu kursantów szkoły Silvair.

Ostatnim punktem dnia było ogłoszenie wyników turniejów oraz wręczenie nagród ufundowanych przez firmy partnerskie.

Jesienią 2011 r. inwestycja Sobienie Królewskie Golf & Country Club będzie już mogła pochwalić się pełnowymiarowym, 18-dołkowym polem golfowym klasy mistrzowskiej. Warto dodać, że będzie to pierwsze w Polsce pole golfowe typu links, stworzone z myślą o golfistach na każdym poziomie zaawansowania gry.

Więcej informacji na www.sobieniekrolewskie.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sobienie Królewskie Golf & Country Club
http://sobieniekrolewskie.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »