Dom » Architektura

W świetle architektury. Messaggio – magia, która kreuje wnętrza

W świetle architektury. Messaggio – magia, która kreuje wnętrza
Zobacz więcej zdjęć »
Światowy Dzień Architektury to doskonała okazja do bliższego poznania architektów oraz efektów ich pracy. Zjawiskowo zaprojektowane przestrzenie sprawiają, że codzienność staje się przyjemniejsza, jednak ogromną rolę odgrywa w nich światło. Kolekcja Messaggio robi wrażenie.

Światło to coś więcej niż tylko funkcjonalny element wnętrz. To magiczne zjawisko, które buduje nastrój, pozytywnie wpływa na samopoczucie, kształtuje emocje chwili, wycisza, koi zmysły. Stanowi również nieodzowną część architektury, bezustannie dostarczając nowych wrażeń i inspiracji. Przypadający na 1. lipca Światowy Dzień Architektury, to idealny pretekst, aby raz jeszcze przyjrzeć się kolekcji lamp Messaggio – stworzonej dla Lena Lighting przez światowej sławy projektantkę i architektkę wnętrz Dorotę Koziarę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Messaggio umożliwia kreowanie wnętrz, w których oświetlenie jest jednym z kluczowych elementów aranżacji. Minimalistyczne formy, różnorodna kolorystyka oraz możliwość tworzenia zjawiskowych kompozycji, zapewnia wyjątkowe efekty wizualne. To kolekcja, którą wyróżnia nowoczesny, subtelny design.

Jak wyjaśnia Dorota Koziara, pomysł na Messaggio zrodził się podczas obserwacji tafli blachy, która pod wpływem ruchu nabierała różnorakich kształtów, przypominając lekką kartkę papieru. Kluczowe okazało się jednak zainteresowanie designerki magią światła, która wiele mówi o użytkownikach przestrzeni, sygnalizując ich obecność, zdradzając emocje i potrzeby chwili.

W kolekcji obejmującej lampy stojące, wiszące oraz kinkiety, liczą się detale oraz najwyższa jakość wykonania. Produkty zaskakują pięknem form, w których minimalizm finezyjnie łączy się z subtelną awangardą. Nawiązania do spadającej kartki papieru, która pod wpływem podmuchów wiatru przybiera fantazyjne kształty, jest wciąż obecna i odczuwalna. Lampy Messaggio wydają się niezwykle lekkie i płynnie wkomponowują się w każdy styl architektoniczny.

Dzięki szerokiej personalizacji, która pozwala na samodzielny dobór kolorystyki zarówno wnętrza, jak i zewnętrznych części lampy, Messaggio odpowiada na indywidualne potrzeby architektów. Wersje zintegrowane ze sterowaniem Clue pozwalają dodatkowo na programowanie jasności świateł i ich przygaszanie, co pomaga w kreowaniu nastroju, pozytywnie wpływa na emocje, wspiera koncentrację oraz odpoczynek. Wyróżnia to kolekcję Messaggio oraz wielkopolskiego producenta, respektującego indywidualne preferencje odbiorcyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://lenalighting.pl/?gclid=EAIaIQobChMI1JO32_z59gIV3QCiAx1EawGfEAAYASAAEgL8ufD_BwE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »