Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Waga kobiet zależy od ich poczucia szczęścia

Waga kobiet zależy od ich poczucia szczęścia
Zobacz więcej zdjęć »
Naukowcy ustalili, że kobieca waga ulega zmianom pod wpływem subiektywnie odczuwanego przez nią szczęścia lub jego braku.

Badania cyklu, zgodnie z którym zmienia się masa ciała kobiet, wykazały, że większość kobiet chudnie na początku związku, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na nowym partnerze, jednak z czasem ponownie przybiera na wadze, kiedy romans przechodzi fazę stabilizacji.

Kolejnym etapem jest chudnięcie związane z przygotowaniami do ślubu, po którym następuje znaczny wzrost wagi z tytułu stabilizacji rodzinnej i ewentualnych ciąż, zaś następna szansa na odzyskanie zgrabnej sylwetki pojawia się dopiero wiele lat później, kiedy dzieci dorastają i opuszczają dom.Połowa uczestniczących w badaniach kobiet przyznaje, że ich waga w ogromnej mierze zależy od tego, czy na danym etapie życia i związku czują się szczęśliwe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »