Firma » Biznes

Wielkopolska Jakość w Obornikach

Wielkopolska Jakość w Obornikach
Zobacz więcej zdjęć »
Siedem firm z Obornik i okolic może już legitymować się znakiem Wielkopolskiej Jakości. Certyfikaty znaku otrzymali na sesji Rady Powiatu Obornickiego. Znakiem legitymuje się także obornickie starostwo.

Certyfikaty wręczył Prezyde nt Unii Wielkopolan  Michał Wojtczak, który gratulując przedsiębiorcom dziękował im także za ich społeczną odpowiedzialność. Dodać należy, że oborni ccy przedsiębiorcy w dużej mierze sfinansowali budowę oddziału OIOM miejscowego szpitala.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wśród nagrodzonych znaleźli się zarówno przedstawiciele rodzinnej przedsiębiorczości, jak i duże firmy i przedsiębiorstwo komunalne, czyli obornicie wodociągi.

Certyfikaty otrzymali:

Zakład Produkcyjno-Handlowy Jan Zaręba z Łukowa remontujący, skupujący i s przedający wszelkiego rodzaju cysterny i pojazdy. Zakład zajmuje się także napawą i legalizacją butli i zbiorników na gazy.

Zakład Ogólnobudowlany ZIBI-DON, Zbigniew Lupa z Rożnowa, zajmujący się kompleksową realizacją domów jednorodzinnych według zleconych projektów. 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o.o. Gminna spółka zajmująca się zaopatrzeniem w wodę i odbiorem ścieków od mieszkańców  Obornik i okolic.

PPHU Grzegorz Rozalczyk z Parkowa zajmujące się produkcją i sprzedażą własnych pasz i koncentratów na potrzeby produkcji zwierzęcej.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Remudex z Obornik zajmujące się najszerzej pojętymi pracami budowlanymi.

Przedsiębiorstwo Pek-Mel z Obornik budujące obiekty inżynierii wodnej i wodno-kanalizacyjne

P.W. Tombud Tomasza Wicherka z Obornik budujące obiekty z zastosowaniem płyt  warstwowych oraz wykonujące prace ślusarskie w zakresie konstrukcji stalowych.

Wielkopolski Instytut Jakości , przyznający Certyfikaty Wielkopolskiej Jakości to jednostka badawcza afiliowana przy Unii Wielkopolan, jednej z najstarszych organizacji promujących regionalizm w Polsce. Instytut to jednostka non-profit świadcząca usługi doradcze. Placówka już od kilkunastu lat wspiera wielkopolską przedsiębiorczość. Wiele z usług Instytutu może być świadczonych nieodpłatnie.
Obok Programów Wielkopolskiej Jakości Instytut jest znanym i cenionym doradcą gospodarczym. Pomaga pozyskiwać pieniądze z Unii Europejskiej. Działa także w Krajowej Sieci Innowacji KSU. Dzięki temu świadczy usługi proinnowacyjne. Wspiera transfer technologii (wiedza,. Rozwiązania organizacyjne, informatyczne itp.). Wykonuje audyty technologiczne. Te usługi mogą być świadczone bezpłatnie ( w ramach programu PARP Innowacyjna Gospodarka) lub komercyjnie.
Instytut jest jedną z zaledwie kilku wielkopolskich instytucji badawczych mogących świadczyć usługi w jej ramach. Krajowa Sieć Innowacji KSU świadczy usługi w zidentyfikowanym obszarze luki rynkowej w zakresie innowacji. Teraz usługi te obejmują: przeprowadzenie audytu technologicznego oraz obsługę procesu transferu technologii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wielkopolski Instytut Jakości
http://wnj.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »