Motoryzacja » Moto Serwis

Wroom.pl teraz także pierwszą wyszukiwarką opon

Do tej pory Wroom.pl był pierwszą wyszukiwarką ogłoszeń motoryzacyjnych, teraz stał się także wyszukiwarką opon, gdzie prosto, szybko, a przede wszystkim w jednym miejscu, można znaleźć opony wszystkich wiodących na rynku dostawców.

Wroom.pl uruchamiając wyszukiwarkę opon realizuje tym samym kolejny etap planu bycia multi-wyszukiwarką i multi-porównywarką motoryzacyjną, nie tylko ogłoszeń, ale także niedługo usług motoryzacyjnych, części zamiennych, opon czy akcesoriów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Można już bowiem sprawdzić dokładne dane techniczne marek i modeli samochodów z całego świata produkowanych na przestrzeni lat. Dodane zostały także motocykle, skutery i quady, a teraz nadszedł czas na opony.

Zapraszamy do korzystania z pierwszej wyszukiwarki opon, letnich, zimowych, motocyklowych, terenowych, w jednym miejscu - www.Opony.Wroom.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wroom Sp.z o.o.
http://www.wroom.pl/

Komentarze (1)

  • binthenet
    binthenet 2008-12-16 02:56:25

    nie podoba mi się, wpisałem pirelli i kupa ... pojawiło się 8 wyników a żaden z nich nie związany z oponami


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »