Dom » Budownictwo

Wygraj system inteligentny dom o wartości 100 000 zł

Wygraj system inteligentny dom o wartości 100 000 zł
Zobacz więcej zdjęć »
W bieżącym roku Biuro Projektów ARCHON+ przygotowało dla Klientów zainteresowanych budową domu bardzo atrakcyjna loterię promocyjną. Główną nagrodą w loterii jest system inteligentny dom o wartości 100 000 zł.

Dom inteligentny to integracja różnych instalacji i urządzeń zamontowanych w budynku, w jeden spójny system. Pozwala on na jednoczesne zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem, roletami zewnętrznymi, systemem alarmowym oraz bieżącym kontrolowaniem tych systemów. Olbrzymią zaletą domu inteligentnego jest możliwość zdalnego sterowania funkcjami domu przez telefon komórkowy i internet. System inteligentny dom  może również zarządzać zestawem audio-wideo, umożliwiać dostęp do różnych pomieszczeń uprawnionym osobom, kontrolować sprzęt AGD, czy też zarządzać nawodnieniem przydomowego ogrodu. Możliwości systemu są praktycznie nieograniczone ze względu na wykorzystanie w nim technologii cyfrowej. Oznacza to w praktyce możliwość bieżącego rozbudowywania i przeprogramowywania wcześniej wprowadzonych ustawień i parametrów, w taki sposób, aby coraz pełniej spełniać potrzeby wszystkich mieszkańców.

Już wkrótce odbędzie się pierwsze losowanie nagrody miesiąca w tegorocznej edycji Wielkiej Loterii ARCHON+. Będą to materiały budowlane i wykończeniowe o wartości 10 000 zł, ufundowane przez jednego ze sponsorów Loterii. Nagroda trafi do szczęśliwego laureata, który w styczniu b.r. zakupił projekt domu z oferty ARCHON+. Za rok spośród wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w Loterii zostanie wylosowana bardzo atrakcyjna nagroda główna – system inteligentny dom o wartości 100 000 zł. Fundatorami nagrody głównej są czołowe firmy zajmujące się produkcją urządzeń, projektowaniem systemu oraz montażem instalacji domu inteligentnego: Schneider Electric, Wobin oraz Zintech.

  źródło:  www.archon.pl, www.projektydomow.pl, www.osiedladomow.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »