Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wygrywaj w konkursie z Yogen Früz!

Wygrywaj w konkursie z Yogen Früz!
Zobacz więcej zdjęć »
Rozejrzyj się, Üśmiechnij się, weź udział w konkursie i zafunduj sobie üśmiech na każdy dzień. Do wygrania karnety na produkty Yogen Früz! Zabawa potrwa do 22 stycznia na oficjalnym profilu firmy na portalu Facebook.com.

Zdobywca głównej nagrody wygra prawdziwą jogurtową ucztę dla siebie i swoich znajomych - otrzyma karnet na pięć dowolnych produktów Yogen Früz. Zdobywca drugiego miejsca dostanie od nas karnet na trzy wybrane produkty.

Zasady konkursu

Wystarczy samodzielnie i z poczuciem humoru wykonać symbol uśmiechu z wykorzystaniem elementu logotypu marki Yogen Früz - wielkiego, szeroko uśmiechniętego "Ü". Sposób wykonania jest ograniczony jedynie poziomem kreatywności!

Roześmianą pracę należy następnie uwiecznić na zdjęciu i przesłać do oceny za pośrednictwem aplikacji dostępnej na oficjalnym profilu Yogen Fruz Polska na portalu Facebook.com.

Głosowanie

Samo zgłoszenie zdjęcia nie kończy zabawy - rozpoczyna jedynie prawdziwą bitwę o głosy. Każdy uczestnik konkursu może oddać głos na najlepszą jego zdaniem propozycję konkursową. Liczba oddanych głosów decyduje o wygranej w konkursie.

Skoro o wygranej mowa, 22 stycznia o północy stanie zegar wybijający czas w konkursie Rozejrzyj się - Üśmiechnij się. Głosy zostaną zliczone i jury konkursu ujawni nazwiska autorów najbardziej roześmianych prac.

Globalna marka

Marka Yogen Früz jest obecna w 25 krajach na całym świecie i ma 1200 punktów sprzedaży. W ofercie firmy znajdują się pozbawione glutenu probiotyczne jogurty mrożone bez tłuszczu i sztucznych barwników. Markę do Polski wprowadził kanadyjski inwestor Healthy Lifestyles Master Franchiser Polska.

Patronem konkursu jest portal Fit.pl.

Aplikacja dostępna jest pod adresem:
http://www.facebook.com/yogenfruzpolska?sk=app_153284594738391

Źródło: Yogen FrüzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mstankiewicz

Komentarze (1)

  • avatar
    kaśka 2012-01-19 15:59:33

    Spróbuję swoich sił :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »