Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wyjazdy na narty

Wyjazdy na narty
Zobacz więcej zdjęć »
Biuro podróży Bumerang z Krakowa (strona internetowa http://bumerangtravel.pl) przygotowało dla Państwa bogatą ofertę wycieczek/podróży na sezon narciarski zima 2009.

Biuro podróży Bumerang z Krakowa (strona internetowa http://bumerangtravel.pl) przygotowało dla Państwa bogatą ofertę wycieczek/podróży na sezon narciarski zima 2009.

Krótko o biurze podróży Bumerang
Biuro Bumerang jest na polskim rynku turystycznym od 1998 r. Na początku swojej działalności specjalizowało się w turystyce dla dzieci i młodzieży. W ciągu 10 lat udało nam się zaistnieć na Polskim Rynku Turystycznym w roli jednego z najlepszych organizatorów oraz pośredników turystyki. Już od dawna cieszymy się ogromnym uznaniem wśród naszych klientów, touroperatorów oraz osób związanych z turystyką. Od początku istnienia należymy do Krakowskiej Izby Turystyki.

Oferty dla młodzieży organizowane przez nasze biuro były jednymi z najlepszych w kraju. To efekt nieustannych wysiłków w zrozumieniu potrzeb klienta, oraz korzystnego stosunku cen do jakości oferty.

Biuro Bumerang w przeszłości zajmowało się też organizacją wyjazdów dla zakładów pracy. Wiele osób z sentymentem wspomina niezapomniane wycieczki do Wiednia, Budapesztu, Paryża czy Kopenhagi. Pracownicy Poczty Polskiej doceniając jakość wycieczek i niesamowitą atmosferę, która im towarzyszyła przyznali nam specjalny dyplom.

Cieszymy się uznaniem wielu touroperatorów i cały czas jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o sprzedaż ofert Sun&Fun, Oasis, Sopol oraz wielu innych. Często otrzymujemy specjalne nagrody i wyróżnienia jako jedni z najlepszych agentów. Dzięki bardzo dobrej współpracy agencyjnej udało nam się uzyskać certyfikat Sun&Fun. Biuro Bumerang proponuje Państwu pełen zakres usług turystycznych. Od lat poza własną ofertą sprzedajemy wycieczki najlepszych touroperatorów. Posiadamy zezwolenie Organizatora Turystyki oraz stosowne ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej jak również odpowiednie kwalifikacje do przygotowania i sprzedaży ofert turystycznych. Ostatnio dużym uznaniem cieszą się wycieczki do Skandynawii oferowane przez nasze biuro połączone z wieloma atrakcjami.

Oferujemy Państwu:

* profesjonalną obsługę
* możliwość przeglądania ofert oraz rezerwacji w zaciszu własnego domu
* wczasy krajowe i zagraniczne oraz wycieczki wielu znanych touroperatorów.
* bilety lotnicze i promowe.
* wycieczki dla szkół i zakładów pracy
* ubezpieczenia turystyczne

Wyjazdy narciarskie - Austria, Włochy - zima 2009.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bumerangtravel.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »