Technologie » Fotografia

Zachwycaj obrazem

Zachwycaj obrazem
Zobacz więcej zdjęć »
Masz pomysł na zdjęcie, lecz nie wiesz, jak go zrealizować? A może Twój aparat zarejestrował coś innego niż chciałeś uzyskać lub efekty obróbki są dalekie od oczekiwań?

Proponujemy udział w rewolucyjnym e-kursie „Zachwycaj obrazem - sekrety wykonywania udanych zdjęć”. W jego trakcie, razem z zawodowym fotografem poznasz dogłębnie kilkanaście popularnych rodzajów fotografii. Bez wprowadzeń, bez teorii będziesz krok po kroku dążył do zachwycających fotografii. Po ukończeniu e-kursu "Zachwycaj obrazem" prawie zawsze osiągniesz oczekiwane efekty.

Jak przebiega e-kurs?

Rozpoczyna się od przysłania Twojej ulubionej fotografii. My, po szczegółowej analizie, dokonamy jej oceny - przekazując Ci uwagi o zaletach i wadach otrzymanego zdjęcia. To początek - punkt wyjścia do dalszej pracy, oceny, w jaki sposób skutecznie wyeliminować słabości, wzmacniając jednocześnie Twoje silne strony.

W tym momencie rozpoczyna się właściwy e-kurs. W jego trakcie zrealizujesz z zawodowym fotografem konkretne tematy fotograficzne. Dzięki otrzymywanym co tydzień lekcjom zawierającym  przykłady, pomysły i pomocne wskazówki zwiększysz swoje umiejętności, utrwalając jednocześnie dobre nawyki. Dostęp do internetowej platformy z testami pozwoli Ci sprawdzić i usystematyzować zdobytą wiedzę.Po zakończeniu e-kursu ponownie przysyłasz swoje zdjęcie – zrobione już po rozwiązaniu ostatniego testu. Gwarantujemy - to będzie zdjęcie, z którego będziesz naprawdę zadowolony. Omówisz je z trenerem podczas e-konsultacji na naszej platformie konferencyjnej.

Ważne: W e-kursie bierzesz udział kiedy chcesz i gdzie chcesz – wystarczy, że możesz odebrać pocztę z kolejnymi lekcjami. Sam regulujesz tempo kształcenia. Jeśli jedziesz na urlop lub masz więcej obowiązków rodzinnych i zawodowych - możesz wrócić do kursu w każdym momencie.Jesteśmy przekonani, że formuła e-kursu jest skuteczna – szkolimy w ten sposób już ponad 700 osób. Oto opinie Uczestników:

"...Dziękuję - udział w e-kursie przekonał mnie, że nie trzeba nadludzkich talentów. Dowiedziałam się jak wiele nie wiedziałam:) moje zdjęcia są o niebo lepsze" Anka – Warszawa

"...Jeszcze nigdy nikt nie przedstawiał skomplikowanych zagadnień w tak prosty sposób. Lekcja o ekspozycji to majstersztyk..."  Adam – Łódź

"...Dzięki Wam przekonałem się, że fotografia to nie abrakadabra – to po prostu wiedza prawie ścisła, wsparta osobistym talentem..."  Wojtek - Katowice

Program

Każda lekcja e-kursu poświęcona jest innemu rodzajowi fotografii – ale składa się zasadniczo ze stałych elementów:

 •     Jak przygotować się do wykonania zdjęcia
 •     10 kroków do udanego zdjęcia
 •     Najczęściej popełniane błędy oraz sposoby ich uniknięcia
 •     10 kroków obróbki cyfrowej
 •     Prezentacja mistrzowskiej fotografii oraz jej omówienie
 •     Przydatne akcesoria oraz idealny sprzęt

Lekcje:

Lekcja 1. Portrety
Lekcja 2. Dzieci
Lekcja 3. Zwierzęta domowe
Lekcja 4. Zoologiczne safari
Lekcja 5. Kwiaty i owady
Lekcja 6. Krajobraz
Lekcja 7. Architektura
Lekcja 8. Ciekawe wnętrza
Lekcja 9. Obiekty w ruchu
Lekcja 10. Krajobrazy i sporty zimowe
Lekcja 11. Niezapomniane zdjęcia z wakacji
Lekcja 12. Imprezy rodzinne i w miejscu pracy
Lekcja 13. Koncerty i imprezy klubowe
Lekcja 14. Życie ulicy
Lekcja 15. Przedmioty

I edycję rewolucyjnego e-kursu rozpoczynamy z dniem 19 stycznia 2012. Każdy Uczestnik bezpośrednio po opłaceniu e-kursu otrzymuje e-book  "Vademecum selekcji, czyli jak przeglądać i oceniać swoje fotografie" oraz film szkoleniowy 'Kreatywna ekspozycja".

Zamawiając teraz otrzymujesz:

 •     Analizę początkową fotografii
 •     Analizę końcową fotografii
 •     15 lekcji w postaci e-booków,
 •     3 filmy szkoleniowe,
 •     2 e-książki rozszerzające tematykę kursu,
 •     dostęp do platformy sprawdzającej wiedzę,
 •     godzinną konsultację na zakończenie e-kursu z fotografem, realizowaną w formie e-konferencji;
 •     certyfikat ukończenia szkolenia;
 •     30 punktów, o wartości 50 zł, do wykorzystania przy zakupie filmów szkoleniowych, e-kursów i e-booków Swiatobrazu.pl (zobacz regulamin (http://www.swiatobrazu.pl/regulamin-promocji-zbieraj-punkty-i-kupuj-za-darmo-25114.html) i listę dostępnych produktów (http://www.swiatobrazu.pl/w-kierunku-lepszych-zdjec-e-kursy-e-booki-filmy-szkoleniowe--25125.html).

Cena:

Cena (290 zł) zawiera już podatek VAT, koszt przesyłek płyt i certyfikatu, wydawanego po zakończeniu indywidualnych konsultacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy (http://www.swiatobrazu.pl/-zachwycaj-obrazem-sekrety-wykonywania-udanych-zdjec-rewolucyjny-e-kurs--25239.html) lub zadzwoń: tel. stacjonarny 12 626 06 35, telefon komórkowy: 694 162 403 w godzinach 8-16.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SObrazu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »