Technologie » Fotografia

Konkurs fotograficzny "Chwila, której nie zapomnę"

Konkurs fotograficzny "Chwila, której nie zapomnę"
Zobacz więcej zdjęć »
Serwis SwiatObrazu.pl oraz firma Seagate - lider na rynku pamięci masowych zapraszają do zgłaszania zdjęć na konkurs fotograficzny "Chwila, której nie zapomnę".

Najpiękniejsze chwile, których doświadczamy bywają ulotne, wśród nich na szczęście są te, które udaje nam się uchwycić w postaci fotografii. Serwis SwiatObrazu.pl oraz firma Seagate - lider na rynku pamięci masowych zapraszają do zgłaszania zdjęć na konkurs fotograficzny "Chwila, której nie zapomnę". Na zwycięzców czekają niezbędne dla wszystkich fotografujących dyski firmy Seagate: GoFlex Desk 4 TB, GoFlex Home 3 TB oraz GoFlex Cinema.

Podziel się z nami swoimi niezpomnianymi chwilami i zgłoś zdjęcie do konkursu.

Aby zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (http://www.swiatobrazu.pl/login) lub zarejestrować i zalogować (http://www.swiatobrazu.pl/login) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.

Uwaga:

konkurs jest przeznaczony dla fanów Seagate na Twitterze lub Facebooku (fanpage:Twitter -  https://twitter.com/#!/SeagatePolska, Facebook - http://pl-pl.facebook.com/SeagatePolska)

Konkurs trwa od 10 lutego do 24 marca 2012 roku.

Regulamin (http://www.swiatobrazu.pl/download/konkursy/seagate/regulamin-konkursu-chwila-ktorej-nie-zapomne.pdf)

Galeria konkursowa (http://www.swiatobrazu.pl/fotografie/galeria,kategoria,chwila-ktoacuterej-nie-zapomne)

Nagrody:


I miejsce - Seagate GoFlex Desk 4 TB

GoFlex Desk 4TB USB 3.0 to superszybki i najbardziej pojemny dysk twardy na rynku. Pozwala na przechowywanie ponad 2 000 filmów HD, ponad miliona zdjęć czy niezliczonych godzin muzyki. Dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu do tworzenia kopii zapasowych, GoFlex Desk zapewnia automatyczny i ciągły backup oraz szyfrowanie plików. Interfejs USB 3.0 dysku współpracuje z portami USB 2.0, adapter został również wyposażony w podświetlany wskaźnik informujący o wolnej przestrzeni na dysku.

GoFlex Desk jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows i MacOS X.

II miejsce - Seagate GoFlex Home 3 TB

GoFlex Home, podłączony do routera Wi-Fi, umożliwia bezprzewodowy dostęp do plików oraz sporządzanie kopii zapasowej danych z wielu komputerów. Urządzenie współpracuje z systemami operacyjnymi Windows i MacOS X.

GoFlex Home, dostępny w pojemnościach 1TB, 2TB i 3 TB, jest idealnym rozwiązaniem do współpracy z laptopami, netbokami i innymi urządzeniami o ograniczonej pamięci. Dzięki zainstalowanemu rozwiązaniu do zdalnego dostępu i usłudze dzielenia się plikami Seagate Share™ można  łatwo uzyskać dostęp do filmów, muzyki i zdjęć przechowywanych na domowym systemie GoFlex Home z dowolnego, podłączonego do Internetu komputera na świecie. Usługa Seagate Share pozwala na dzielenie się z przyjaciółmi albumami zdjęć, domowymi filmami i innymi dokumentami. Wystarczy wybrać pliki lub foldery do udostępnienia i wpisać adresy mailowe wybranych osób. Otrzymają one email zawierający link do specjalnej strony internetowej, na której znajdą udostępnione treści.

III miejsce - Seagate GoFlex Cinema


GoFlex Cinema to multimedialne urządzenie, które może również pełnić funkcję  tradycyjnego dysku twardego. Wraz ze zwiększaniem się biblioteki multimediów łatwo można zwiększyć jego pojemność - GoFlex Cinema wykorzystuje system wbudowanego kartridża oparty o dyski GoFlex Desk. Można zacząć od pamięci masowej o pojemności 1 TB, a następnie rozszerzyć ją, zamieniając po prostu kartridż na model o pojemności 2 TB lub 3 TB.

Urządzenie - oferując wsparcie dla MKV, H.264 i MP4 - pozwoli na odtworzenie większości formatów wideo w jakości 1080 HD. Wystarczy przenieść treści i podłączyć dysk do zestawu kina domowego. Dołączony pilot i intuicyjny interfejs graficzny pozwolą na szybkie odnalezienie interesujących Cię plików.

Przewidziana jest także nagroda publiczności - trzy zestawy filmów szkoleniowych przygotowanych przez redakcję SwiatObrazu.pl dla trzech wyróżnionych fotografii.

Jeden zestaw jest przeznaczony dla Czytelników, którzy ocenili fotografie zgłoszone do konkursu "Chwila, której nie zapomnę".

Na zestaw filmów szkoleniowych składają się następujące tytuły:

    * Praca z plikami RAW - pierwsze kroki w Adobe Photoshop Lightroom (czytaj więcej: http://www.swiatobrazu.pl/praca-z-plikami-raw-pierwsze-kroki-w-adobe-photoshop-lightroom--19874.html)

   * Profesjonalne wycinanie z tła w Adobe Photoshop – film szkoleniowy (czytaj więcej: http://www.swiatobrazu.pl/profesjonalne-wycinanie-z-tla-w-adobe-photoshop-film-szkoleniowy-21682.html)

   * Zachwycające fotografie w technice HDRI - dla początkujących (czytaj więcej: http://www.swiatobrazu.pl/zachwycajace-fotografie-w-technice-hdri-film-szkoleniowy-dla-poczatkujacych-22152.html)


Zapraszamy do oceniania zdjęć zgłoszonych do konkursu "Chwila, której nie zapomnę".

Wszystkim Uczestnikom konkursu życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na fotografie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SObrazu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »