Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Zdrowe Oczyszczanie z Solą Siła Serca

Zdrowe Oczyszczanie z Solą Siła Serca
Zobacz więcej zdjęć »
Zimowe, przenikliwe powietrze i grube warstwy odzieży mają bardzo zły wpływ na naszą skórę, staje się ona przesuszona i szorstka. Aby temu zapobiec stosujmy do kąpieli Zabłocką Sól termalną Siła Serca.

Gdy wszechogarniający chłód dręczy nasze ciała, myślami często jesteśmy nad błękitnym oceanem i pływamy w przezroczystej, ciepłej wodzie. Do lata jeszcze daleko, ale na poprawę zimowych nastrojów proponujemy urządzenie sobie kąpieli w domowym zaciszu. Jako główny punkt programu polecamy kąpiel z Zabłocką Solą termalną Siła Serca.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zabłocka Sól Termalna jest produktem najlepszej jakości, wytwarzanym w naturalnym procesie - metodą panwiową, daleką od obecnie stosowanych przemysłowych sposobów. Polega ona na długotrwałym gotowaniu zabłockiej solanki i jej stopniowym zatężaniu, aż do osiągnięcia stadium krystalizacji, dzięki czemu skład chemiczny soli charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mineralizacją a sól zachowuje wszystkie dobroczynne składniki, takie jak jod, brom, bor, wapń, magnez, krzem i selen. Taki skład gwarantuje wszechstronne, dobroczynne działanie soli na nasz organizm. Dzięki niej ciało się relaksuje, odżywia i oczyszcza, i to zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Wśród tych zbawiennych w skutkach zastosowań znajdują się między innymi: kąpiele, okłady, inhalacje, peelengi, a nawet płukanie gardła. Chcąc zastosować np. peeling, należy wetrzeć w skórę niewielką ilość produktu, a następnie spłukać wodą. Skóra od razu staje się widocznie odświeżona, gładsza i zdrowsza. Doskonałe efekty uzyskamy również dzięki dodaniu Soli termalnej Siła Serca do kąpieli. Podczas kąpieli z solą organizm opuszczają toksyny i produkty przemiany materii, wchłaniane są rozpuszczone z soli minerały a nasza skóra staje się odżywiona i ładnie zaróżowiona. Aby uprzyjemnić sobie relaksującą kąpiel wzbogaconą Zabłocką Solą termalną proponujemy zgasić światło w łazience, zapalić świeczkę i włączyć spokojną, nastrojową muzykę. W takiej atmosferze najskuteczniej się zrelaksujemy i wsłuchamy we własne ciało. Zawarta w wodzie sól poprawi jego wygląd, zmniejszy widoczne ślady cellulitu, złagodzi trądzik, zniweluje nadmierną potliwość oraz nieprzyjemny zapach ciała. Preparat ten łagodzi także nieprzyjemne objawy grzybicy stóp, skłonność do zbyt intensywnego przesuszania się skóry całego ciała, zmniejsza zmarszczki oraz rozstępy. Wyjątkowość Zabłockiej Soli termalnej Siła Serca nie kończy się jednak na powyższych zastosowaniach. Doskonale sprawdza się ona także w trakcie odchudzania, które bywa bardzo trudnym procesem ze względu na zbyt wolną przemianę materii lub niedoczynność tarczycy spowodowaną zbyt małą ilością jodu w organizmie. Regularne kąpiele z dodatkiem soli nie tylko wpływają na prędkość przemiany materii, ale także wzmagają proces spalania tłuszczu i detoksykacji organizmu.

Stosując Sól Termalną Sila Serca pomagamy nie tylko sobie, ale wszystkim ludziom czekającym na przeszczep serca. Jak to możliwe? Zabłocka Sól termalna wchodzi w skład projektu Siła Serca Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii, którego celem jest propagowanie zdrowego trybu życia oraz zbiórka pieniędzy na budowę polskiego sztucznego serca. W Polsce tylko co dziesiąta osoba potrzebująca nowego serca otrzymuje ten cenny dar, więc kupujmy Sól termalną Siła Serca, bo dbając o nasze zdrowie jednocześnie możemy pomóc ludziom czekającym na swoje drugie serce, a często drugie życie. 

Produkt: Zabłocka Sól Termalna Siła Serca

Pojemność: słoik 750 g

Cena: ok. 20,00 złwww.silaserca.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Solution

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »