Motoryzacja » Samochody

6 - 7 czerwca odjazd na Tuningowisko - MEGA MOC niezapomnianych wrażeń!

6 - 7 czerwca odjazd na Tuningowisko - MEGA MOC niezapomnianych wrażeń!
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend 6-7 czerwca odbędzie się prawdziwa uczta fanów motoryzacji - X edycja Tuningowiska. Ogromny plac na Karmelkowej we Wrocławiu wypełnią cuda motoryzacji, pieczołowicie przygotowywane przez swoich właścicieli.

Żaden fan tuningu nie może przegapić jedynej w swoim rodzaju imprezy -  TUNINGOWISKA 2009. W tym roku organizatorzy przewidzieli wybór „Mistera Zlotu", „CarAudio", prezentacje Klubów Tuningowych, SUPERCAR-ów  z Niemiec, Francji i Anglii.

Wyjątkową atrakcją będzie genialny pokaz lakiernictwa artystycznego w wykonaniu światowej sławy tuningu - Pierre'a Bodin. Zwycięzcy licznych konkursów będą mieli możliwość odbycia brawurowej jazdy z jednym z 15 mistrzów podczas „Palenia gum".

 Podczas tegorocznego zlotu odbędzie się również kolejna edycja eliminacji Wojny Północ-Południe - cyklu imprez tuningowych w kraju. Ponadto swoją obecność na Tuningowisku zapowiedzieli nowi wystawcy - INCHCAPE MOTOR z nowymi modelami BMW i pokazem driftingu oraz AUDI z najnowszym modelem R8. Organizatorzy zapewniają, że z dojazdem na miejsce Zlotu nie będzie w tym roku najmniejszego problemu. Świeżo wyremontowana ulica Karmelkowa we Wrocławiu jest gotowa na przejazd defilady niezwykłych pojazdów, których nie sposób zobaczyć na co dzień.

Więcej o Tuningowisku na: www.tuningowisko.pl

Wejściówki: 25 zł/dzień

dla tuningowców: 40 zł ( kierowca + samochód)/ 2 dni

Tuningowisko to jeden z największych i najstarszych zlotów tuningowanych odbywających się w Polsce. Jest organizowany corocznie od 2000 roku we Wrocławiu. W czasie imprezy właściciele najciekawszych pojazdów tuningowanych z całej Polski i zagranicy uczestniczą w wystawie prezentując swoje samochody. Co roku na Tuningowisku odbywa się "palenie gum" oraz konkursy: mister zlotu, zawody, konkursy KJS, prezentacje audio, pokazy indywidualne, losowanie nagród dla publiczności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »