Firma » Bankowość

Bank BPS SA otworzył Oddział w Sopocie. To już 82 placówka Banku

Bank BPS SA otworzył Oddział w Sopocie. To już 82 placówka Banku
Zobacz więcej zdjęć »
6 marca dokonano wielkiego otwarcia sopockiego Oddziału Banku Polskiej Spółdzielczości SA. Otwarcie Oddziału w Sopocie, zarazem pierwszego Oddziału Banku BPS S.A. w województwie pomorskim stawia przed Bankiem wyzwania związane z zaistnieniem na nowym terenie, jako solidny partner godny zaufania.

W pełni wyposażony, nowy obiekt Banku BPS SA w Sopocie, z całą pewnością zapewni komfortowe warunki nie tylko pracownikom, ale także klientom Banku.

Sprawna obsługa w połączeniu z bogatą ofertą produktową z pewnością zyska uznanie wśród lokalnej społeczności.

Położenie Oddziału (główna trasa łącząca Gdańsk z Gdynią) oraz fakt, iż obiekt posiada własne miejsca parkingowe, a także bogata i atrakcyjna pod względem finansowym oferta skierowana do przedsiębiorców skutkuje tym, iż właśnie z szeroko pojętym „biznesem" będziemy chcieli głównie współpracować. Chcemy być postrzegani jako Bank, który rozmawia, traktując drugą stronę jak partnera. - mówi Dyrektor Jakub Sobczak.

Odział Banku oferuje pełen asortyment usług, charakterystycznych dla nowoczesnych banków i jednocześnie dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów:
- bankowość elektroniczna
- rozbudowana oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
- atrakcyjna oferta dla młodzieży
- bogaty wybór kredytów, rachunków i lokat, a także wiele innych ciekawych usług.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »