Technologie » AGD - RTV

BenQ i Interwrite z wydawnictwem Pearson Longmanem i Disneyem

BenQ i Interwrite z wydawnictwem Pearson Longmanem i Disneyem
Zobacz więcej zdjęć »
BenQ i Interwrite z wydawnictwem Pearson Longmanem i Disneyem wspierają kreatywnych - wielki konkurs dla uczniów i nauczycieli języka angielskiego

Dla najlepszych: najnowsza tablica interaktywna Interwrite Dual Board, tablet Interwrite Mobi, projektor multimedialny BenQ MP522ST, oprogramowanie English Adventure Digital oraz zestawy książek i słowników, i wiele innych nagród. 

 

1 czerwca 2009 ruszył Wielki Konkurs dla szkół, nauczycieli i uczniów korzystających z podręczni­ków do języka angielskiego English Adventure w roku szkolnym 2009/2010.

Organizatorami konkursu są wydawnictwo Pearson Longman i Disney Polska, a fundatorami nagród Agraf, BenQ, Egmont Polska i Interdruk.

Konkurs ma wyzwolić kreatywność i aktywność uczniów języka angielskiego. Dlatego nagrodami są nowoczesne pomoce, uatrakcyjniające i ułatwiające prowadzenie multimedialnych zajęć języ­kowych. Nagrody zdobywać mogą zarówno uczniowie jak i nauczyciele oraz klasy i całe szkoły. Jurorami będą internauci – więcej szczegółów na stronie http://www.longman.pl/konkurs/   

BenQ MP522ST to projektor XGA z serii krótkoogniskowych (Short Throw) czyli zapewniających duży obraz z niewielkiej odległości, dzięki czemu doskonale współpracuje z interaktywnymi tablicami.

Interwrite DualBoard to najnowszy model interaktywnej tablicy - z rodziny Interaktywnego Środowiska nauczania Interwrite - umożliwiającej jednoczesną pracę dwóch osób. Wraz z towarzyszącym jej oprogramowaniem WorkSpace daje ona nauczycielom nowe możliwości przygotowywania atrakcyjnych lekcji, współpracy między nauczycielem i uczniami oraz mobilizowania uczniów do aktywności i rywalizowania w czasie zajęć. Bezprzewodowe, przenośne tablety Interwrite Mobi umożliwiają m.in. włączenie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach „przy tablicy” uczniów z czasowymi czy trwałymi ograniczeniami ruchowymi.  

Korporacja BenQ www.BenQ.com

Korporacja BenQ jest wiodącym światowym projektantem i producentem cyfrowych urządzeń dla domu i biura: projektorów multimedialnych, monitorów LCD, odbiorników TV LCD, aparatów cyfrowych, telefonów komórkowych, komputerów przenośnych, urządzeń pamięci masowej, nośników oraz klawiatur i myszy komputerowych

BenQ jest firmą działającą na wielu rynkach, silnie koncentrującą się na mobilnej komunikacji, wyświetlaczach wizyjnych oraz na połączeniu technologii sieciowych i cyfrowych.

Zgodnie z motto “Bringing Enjoyment and Quality to Life” BenQ łączy w swoich produktach bardzo wysoki poziom i technologiczne zaawansowanie z łatwością i przyjemnością obsługi, zarówno w pracy jak i w rozrywce.

W 2008 roku, obroty korporacji BenQ wyniosły 1.54 miliarda dolarów USA.

 

O grupie BenQ

Grupę BenQ tworzy 12 firm, które działają na rynku niezależnie od siebie, jednocześnie ścisłe ze sobą współpracując. W skład Grupy BenQ wchodzą: BenQ Corporation, AU Optronics Corporation (trzeci na świecie producent wielkoformatowych matryc TFT-LCD), Qisda Corporation, Darfon Electronics Corporation, Daxon Technology Inc., Daxin Materials Corp., BenQ Guru Software Co., BenQ Hospital, Darwin Precisions, Ltd, Raydium Semiconductor Corporation, Cando Corporation and Wellypower Co., Ltd.  

BenQ w Polsce:  www.benq.pl

BenQ oferuje na polskim rynku tylko wybrane grupy produktowe: projektory multimedialne, monitory LCD, aparaty cyfrowe, notebooki , myszki i nośniki (CD, DVD, blu-ray).

Według niezależnych rankingów analityków rynku, od dwóch lat BenQ zajmuje w Polsce pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedanych projektorów multimedialnych i 3 lub 4 (różnie w kolejnych kwartałach roku)  w  sprzedaży monitorów LCD.

Kontakt do przedstawiciela BenQ w Polsce www.BenQ.pl :

Dorota Kot, mailto:d.kot@BenQ.com  komórka: (+48) 607 936 650

Obsługa Prasowa i PR:
Zbigniew Blewoński,
mailto:zbigniew.blewonski@indalo.pl 
komórka: (+48) 501-772-619Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 7 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »