Technologie » Internet

Bitdefender debiutuje w Formule 1

Bitdefender debiutuje w Formule 1
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Bitdefender, dostawca systemów bezpieczeństwa IT, poinformował o nawiązaniu długoletniej współpracy z Scuderia Ferrari zespołem Formuły 1. Debiut Bitdefendera w Formule 1 będzie miał miejsce podczas Grand Prix Singapuru 2022.

W ramach partnerstwa, począwszy od Formuły 1 Singapore Airlines, Grand Prix Singapuru 2022, logo Bitdefender pojawi się na kaskach kierowców Ferrari, a także na jednomiejscowym bolidzie F1-75 prowadzonym przez Charlesa Leclerca i Carlosa Sainza. Od 2023 roku znaczek Bitdefender znajdzie się również na kombinezonach wyścigowych i strojach drużynowych.

 

- Współpraca z Scuderia Ferrari, najbardziej kultowym zespołem Formuły 1, naturalnie wpisuje się w strategię Bitdefendera. Nie możemy się doczekać zwiększenia świadomości naszej marki -. mówi Florin Tapes, współzałożyciel i dyrektor generalny Bitdefendera.

 

Grand Prix Singapuru 2022 odbędzie się w niedzielę, 2 października.

 

Drużyna Ferrari zgromadziła do tej pory 406 punktów i zajmuje w klasyfikacji konstruktorów drugie miejsce. Natomiast najlepszy kierowca tego teamu Charles Leclerc znajduje się na drugim miejscu klasyfikacji generalnej sezonu 2022, a Carlos Sainz jest piąty.

 

Bitdefender rozpoczął swoją działalność w 2001 roku w Bukareszcie, obecnie liczy 1800 pracowników rozsianych po całym świecie. Bitdefender od początku koncentruje się na misji jaką jest walka z cyberprzestępczości. Producent opracował wiele patentów wydanych na innowacje technologiczne w zakresie wykrywania zagrożeń, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

 

Źródło: marken.com.pl; bitdefender.pl  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »