Firma » Finanse

Cena emisyjna certyfikatów funduszu Investor FIZ

Cena emisyjna certyfikatów funduszu Investor FIZ
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 7 – 24 września 2009 r. będzie prowadzona publiczna sprzedaż Certyfikatów Inwestycyjnych serii M Funduszu Investor FIZ.

Cena emisyjna jednego Certyfikatu serii M wynosi 2578,64 zł i została określona na podstawie wyceny aktywów funduszu na 7 dni przed rozpoczęciem emisji. Zapis można złożyć na jeden Certyfikat lub jego wielokrotność.

Certyfikaty będzie można kupić:
- osobiście w placówce Banku BGŻ lub
- przez internet - należy zarejestrować się w systemie elektronicznym Biura Maklerskiego Banku BGŻ.

Więcej informacji oraz lista placówek Banku BGŻ przyjmujących zapisy na certyfikaty znajduje się pod adresem: http://tfi.investors.pl/investor-fiz/jak-kupic.html

Fundusz Investor FIZ daje możliwość inwestowania na wielu rynkach w różne klasy instrumentów finansowych. Wyboru inwestycji dokonują zarządzający funduszem, tak aby Fundusz przynosił zyski niezależnie od koniunktury na poszczególnych rynkach.

W sierpniu 2009 r. Investor FIZ zarobił 13,49 proc. a okresie 48 miesięcy działalności zyskał 157,86 proc.

Jan Mazurek

Główny AnalitykRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »