Społeczeństwo » Społeczeństwo

Crispy Natural dla Stowarzyszenia Amazonki

Crispy Natural dla Stowarzyszenia Amazonki
Zobacz więcej zdjęć »
Już w sobotę 8 września 2012 roku w ramach Jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia Amazonki w centrum Warszawy – na Placu Defilad – powstanie Miasto Zdrowia i Urody "Piersi w Mieście".

Będzie to okazja dla każdej z kobiet by przebadać się i skorzystać z rad profesjonalistów – lekarzy, dietetyków, stylistów i wizażystów. Jednym z partnerów wydarzenia jest producent owocowych i warzywnych przekąsek Crispy Natural.

Już od 25 lat członkowie Stowarzyszenia Amazonki wraz ze sponsorami i wolontariuszami szerzą wiedzę na temat profilaktyki raka piersi, zachęcają kobiety do dbania o własne zdrowie, wspierają je poprzez udzielanie pomocy psychologicznej i organizowanie warsztatów terapeutycznych. Miarą sukcesu jest coraz powszechniejsza wiedza na temat profilaktyki raka piersi, zarówno wśród samych kobiet jak i mężczyzn, a tym samym coraz większa liczba chorób wykrytych na wczesnym etapie, dająca jak największe szanse na wyleczenie. Tym co wszystkich łączy jest różowy znak wstążki.

Tego dnia organizatorzy przewidują bogaty program imprezy. Na początek tradycyjny, bo już organizowany po raz 15. Marsz Różowej Wstążki. Ponadto próba bicia Rekordu Guinnesa – największej liczby kobiet, które wspólnie nauczyły się badać piersi. Przez cały czas trwania imprezy na Placu Defilad będą działać stoiska, gdzie będzie można kupić produkty spożywcze, kosmetyki oraz biustonosze i bieliznę damską. Na bieżąco porad będą udzielać lekarze, rehabilitanci, dietetycy, styliści, brafitterki, wizażyści.

Właśnie idea zdrowego trybu życia i racjonalnego odżywiania połączyła producenta marki Crispy Natural i Stowarzyszenie Amazonki. Spożywanie posiłków zgodnie z piramidą zdrowia, w której znajdują się wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, w tym m.in. owoce i warzywa, ryby, mięso, pieczywo i nabiał oraz prowadzenie aktywnego trybu życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Producent przekąsek Crispy Natural, oferujący 10 rodzajów kompozycji suszonych owoców i warzyw, jako jedyny w Polsce proponuje suszone przekąski z buraka, wysoko cenionego aczkolwiek wciąż mało popularnego warzywa. Burak jest powszechnie znany z tego, że zwiększa odporność organizmu i dlatego też nie może go zabraknąć w diecie osób dbających o swoje zdrowie. Suszone plasterki buraka zawarte w paczkach Crispy Natural produkowane są według metody MIRVAC. Zdaniem ekspertów takich jak prof. W. Grajek z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu - „susze owocowe wyprodukowane według takiej technologii są bogatym źródłem witamin i przeciwutleniaczy, gdyż wszystkie cenne składniki odżywcze są chronione”.

Produkty Crispy Natural będzie można kupić na specjalnym stoisku w Mieście Zdrowia i Urody „Piersi w Mieście”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kalitero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »