Dom » Wnętrza

Dla indywidualistów - szklane aplikacje na drzwiach

Dla indywidualistów - szklane aplikacje na drzwiach
Zobacz więcej zdjęć »
O zaletach dużych przeszkleń w drzwiach powiedziano już wiele. Wiadomo, że potrafią rozjaśnić wnętrze i dodać mu splendoru. W aranżacji mieszkania warto jednak sięgać także po nowe rozwiązania. Szklane aplikacje na drzwi, chociaż niewielkich rozmiarów, mogą przynieść zaskakujący efekt estetyczny

Jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. Nic tak nie ożywia wnętrza, jak harmonijnie wkomponowane elementy dekoracyjne. Ich dobór to pole do popisu dla wyobraźni mieszkańców. Intrygujące dodatki stanowią manifestację ich gustu i osobowości.

Szklane aplikacje Invado doskonale zaakcentują indywidualny charakter każdej, nawet prosto zaaranżowanej przestrzeni. Kolorystyka i wzornictwo nawiązują do najnowszych trendów. Ciepłe barwy w połączeniu z prostymi formami geometrycznymi dodadzą klasycznemu wnętrzu odrobinę inspirującej awangardy. Modne, minimalistycznie urządzone mieszkania, w których nie hołduje się bogatej ornamentyce, to wbrew pozorom także idealne miejsce dla subtelnych zdobień na drzwiach. - Są efektowne, ale ich obecność nie rzuca się w oczy z nachalną intensywnością – mówi Ewa Olszewska, projektantka wnętrz. Z powodzeniem łagodzą ascetyczny klimat nowoczesnego designu, nie zakłócając przy tym atmosfery spokoju i harmonii, do których dąży współczesna architektura wnętrz. Sprzyja temu również ich niewielki wymiar (90x90mm). 

Jak używać?

Aplikacje INVADO są proste w użyciu. Wystarczy przykleić je w wybranym miejscu na specjalnej, znajdującej się w zestawie, taśmie dwustronnej. Najlepiej będą się prezentować na dużej tafli szkła. Taki rodzaj przeszklenia posiadają niektóre modele z kolekcji D'Artagnan, Modena czy Domino firmy INVADO. Oryginalne detale pozwalają niewielkim kosztem zmienić dotychczasową konwencję, w jakiej utrzymane było wnętrze. Jednak gdy w  poszukiwaniu nowatorskich trendów decydujemy się na gruntowne przemiany umeblowania, warto skorzystać z bezpłatnego programu aranżacyjnego zamieszczonego na stronie www.invado.pl. Jest prosty w obsłudze i pozwala swobodnie testować nasze pomysły. Dzięki niemu unikniemy niepotrzebnego ryzyka, a nasze mieszkanie będzie zgodne z wymarzoną wizją.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (1)

  • avatar
    panroman 2017-05-08 22:25:01

    Hmm myślę, że w "szklanych kwestiach" pomoże dobry szklarz;) Mogę podać namiary na Wrocław - www.abcszklarz.pl.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »