Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Finałowy odcinek największego projektu internetowego roku

Finałowy odcinek największego projektu internetowego roku
Zobacz więcej zdjęć »
Już dziś odbędzie się premiera finałowego odcinka „Cooking Challenge – Gotowanie z przesłaniem”. W 204 i ostatnim zarazem odcinku największego projektu internetowego roku wystąpią Hanna Lis, Mateusz Gessler, Tomasz Jakubiak, Piotr Stramowski i Wienio.

Ponad ośmiomilionowa publiczność, która śledziła od kwietnia do września jak radzą sobie z podjęciem wyzwania kolejni bohaterowie wie, że nazwa akcji nie bierze się znikąd. W „Cooking Challenge” - emitowanym na dedykowanym kanale na YOUTUBE, na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie www.akademiasmaku.pl – uczestnicy akcji mówili o sprawach dla nich ważnych. Inspirowali, zarażali innych chęcią pomagania, dzielenia się i bycia wdzięcznym za to, co dla każdego wydaje się istotne. A wszystko podczas gotowania, bo przecież najlepsze potrawy powstają z serca.

W finałowym odcinku projektu wystąpią Hanna Lis, Mateusz Gessler, Tomasz Jakubiak, Piotr Stramowski i Wienio oraz przedstawicielki marki BOSCH – organizatora projektu, które przygotują dla gości i nie tylko wspaniałą niespodziankę. Jaką? O tym przekonamy się już w dziś o godzinie 16:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »