Motoryzacja » Samochody

Golf i Scirocco nagrodzone w plebiscycie Auto Świata i otoMoto.pl

Golf i Scirocco nagrodzone w plebiscycie Auto Świata i otoMoto.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Czytelnicy tygodnika „Auto Świat” przyznali nowemu Golfowi nagrodę „Auto 1” w kategorii samochodów kompaktowych. VW Scirocco został wybrany internetowym samochodem roku przez użytkowników serwisu otoMoto.pl.

Plebiscyt „Auto 1" organizowany jest od 1996 roku. O tym, które auto zwycięży, decydują głosy czytelników tygodnika „Auto Świat". Nominowano 46 modeli, które swoją premierę miały w 2008 roku. Wszystkie wytypowane samochody są dostępne na polskim rynku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Czytelnicy głosując na swoich faworytów w 8 kategoriach wybierają najlepsze auto w każdej z nich. Oprócz głosowania z podziałem na grupy dodatkowo wybierany jest najlepszy samochód. W tym roku, w kategorii samochodów kompaktowych, zwyciężył Volkswagen Golf VI. Natomiast Volkswagen Scirocco, głosami użytkowników serwisu otoMoto.pl, zwyciężył w plebiscycie „Internetowe Auto 1".

Nagrody te dla Golfa i Scirocco są kolejnymi wyróżnieniami, jakie zdobyły od momentu wprowadzenia na rynek. Volkswagen Golf otrzymał m.in. przyznawaną przez stowarzyszenie ADAC statuetkę „Żółty anioł" oraz nagrodę czytelników „Auto Bild" dla najlepszego samochodu 2008 roku w Niemczech - „Złota kierownica".

W Polsce Volkswagen Scirocco, w plebiscycie TVN TURBO, zdobył tytuł „Męska rzecz 2008", a brytyjski magazyn „Top Gear" wybrał ten model samochodem roku 2008.

Otrzymane nagrody i wyróżnienia potwierdzają jak wielkim uznaniem cieszą się te modele Volkswagena wśród kierowców.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »