Rozrywka i wypoczynek » Sport

Gołota pobije swój rekord

Gołota pobije swój rekord
Zobacz więcej zdjęć »
Szykuje się walka, która może zelektryzować polski zawodowy boks - menadżerowie rozpoczęli starania o organizację pojedynku pomiędzy Andrzejem Gołotą i Tomaszem Adamkiem

- Chętnie wejdę do ringu z Andrzejem - zapowiada buńczucznie Adamek. Niespodziewanie na przeszkodzie może stanąć... żona Gołoty, która po dotkliwej porażce męża z Rayem Austinem, nie chce więcej widzieć boksera w ringu.- Rozmawiałem z szefem Polsatu panem Zygmuntem Solorzem. Powiedział, że chciałby zobaczyć moją walkę z Gołotą. Ja na to, że nie ma problemu - mówi Tomasz "Góral" Adamek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguPolak 11 grudnia zmierzy się ze Steve'm "USS" Cunninghamem w pojedynku o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej, ale "Góral" od dłuższego czasu myśli o przejściu do wagi ciężkiej.

Po raz ostatni Polak walczył 11 lipca - w Chicago pokonał Gary "Pitbulla" Gomeza.

Kontuzja to znak

Naturalna waga Adamka to 95 kilogramów, Gołoty o 14 kg więcej. Nie jest to jednak nowość w wadze ciężkiej - Chris Byrd, gdy pokonywał Gołotę ważył 95,5 kilogramów. - Andrzeja znam dobrze. Nie mam żadnych obaw i mogę z nim walczyć. To dobry bokser, ale ja jestem lepszy - podkreśla Tomasz Adamek.

Gołota "liże rany" po dotkliwej porażce z Rayem Austinem i czeka na operację kontuzjowanego ramienia. Żona boksera, Mariola, jest przeciwna powrotowi męża do ringu. - Ta kontuzja to znak, by dał sobie już spokój. Jeżeli chce boksować, to beze mnie. Jego czas się skończył - mówi Mariola Gołota.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »