Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Horoskop

Horoskop
Zobacz więcej zdjęć »
Horoskop mówi o układzie gwiazd w chwili naszych narodzin. Dzięki niemu możemy wniknąć w głąb swojego charakteru, poznać nasze słabe i mocne strony, dowiedzieć się, jaką wybrać drogę. Astrologia pomaga w doborze partnera: możemy się dowiedzieć czy wskazany przez nas partner jest tym właściwym.

Astrologia pozwala na bardzo dokładne określenie cech charakteru każdego człowieka. Może ktoś teraz się drwiąco uśmiechnie, ale jeżeli skorzysta z przestróg astrologicznych, to przepowiedziane mu doświadczenia życiowe wpłyną na zmianę jego zdania.

Dawniej astrologia była dziedziną nauki, z której zdobyczy korzystał nawet Mikołaj Kopernik. Dziś sceptycy wkładają ją do tego samego worka, co wróżby - niesłusznie! Astrologia służy do tworzenia horoskopów. Wpływ planet na cechy naszego charakteru, na to, jak potoczy się nasze życie i jak układać się będą nasze relacje z ludźmi odczytuje się na podstawie specjalnej „mapy" zwanej kosmogramem. Określa ona, jaki jest nasz znak zodiaku, ale ustala też bardziej skomplikowane dane, jak na przykład tzw. ascendent. Do przygotowania precyzyjnego horoskopu natalnego (urodzeniowego) potrzebna jest nam pomoc specjalisty, ale jeśli wystarczą nam bardziej ogólne informacje, możemy korzystać z astrologii wiedząc tylko, którym z dwunastu znaków zodiaku jesteśmy. Dzięki temu możemy sprawdzać swój horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny, ale i np. horoskop partnerski, który pomaga określić, z kim stworzymy harmonijny związek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wróżka - wróżki
http://www.xn--wrki-rqa63f.net/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »