Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Instytut Inspiracji pomaga oswoić jesienne trendy

Atrakcyjny wygląd poprawia humor, a kiedy jak nie jesienią potrzebujemy dobrego nastroju? Najbliższy weekend, 23-24 października, upłynie w Porcie Łódź pod znakiem bezpłatnych porad w ramach Instytutu Inspiracji. To wyjątkowa szansa, aby spotkać się profesjonalnymi wizażystami i stylistami.

Wprawdzie nie szata zdobi człowieka, ale atrakcyjny wygląd zdecydowanie poprawia samopoczucie. Czasem niewielka zmiana, np. koloru noszonych ubrań, fasonu zakładanych spodni lub odcienia używanej pomadki potrafi zdziałać cuda.

W ciągu dwóch weekendowych dni eksperci Instytutu Inspiracji Portu Łódź bezpłatnie doradzą, co zrobić, aby odmienić swój wizerunek. A także podpowiedzą, jak makijażem i strojem podkreślić swoje atuty, a zatuszować  mankamenty figury. Profesjonalnych wizażystów i stylistów będzie można znaleźć w punkcie konsultacyjnym zlokalizowanym w Strefie Ocean przy fontannie Rozgwiazda, w pobliżu perfumerii Douglas i Sephora. Z ich porad będą mogli skorzystać wszyscy chętni, którzy zgłoszą się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.portlodz.pl lub w Punkcie Informacyjnym w Atrium (przy sklepie IKEA). Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »