Firma » Finanse

Jakie korzyści daje nam kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny daje Ci pełną swobodę zarządzania Twoimi zobowiązaniami finansowymi. Możesz je zamienić na jeden tańszy kredyt i obniżyć wysokość spłacanych rat. Kredyt konsolidacyjny to ogromne oszczędności, a przy tym wygoda.

Spłata detalicznych zobowiązań finansowych, tj.: debet w rachunku osobistym, zadłużenie na karcie kredytowej,kredyt samochodowy, pożyczka gotówkowa,  kredyt konsumpcyjny, kredyt mieszkaniowy.

W ramach kredytu możesz uzyskać również środki na sfinansowanie potrzeb mieszkaniowych oraz na inny, dowolny cel, również na spłatę kredytów gospodarczych

W ramach kredytu konsolidacyjnego zabezpieczonego na hipotece nieruchomości możesz także uzyskać środki na sfinansowanie potrzeb mieszkaniowych, jak i na dowolny cel.

Oszczędność - możesz zmniejszyć swoje miesięczne płatności nawet o 50%!

Kredyt konsolidacyjny jest oprocentowany korzystniej niż inne kredyty konsumpcyjne czy zadłużenia na karcie kredytowej.

Wygoda - zamiast pamiętać o wielu zobowiązaniach w różnych bankach, spłacasz co miesiąc jedną, niską ratę kredytu konsolidacyjnego.

Waluta: CHF, USD, EUR, PLN

Okres kredytowania: do 40 lat dla kredytów w PLN oraz do 30 lat dla kredytów indeksowanych do walut obcych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 1 dzień:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »