Dom » Budownictwo

Komfort i elegancja

Komfort i elegancja
Zobacz więcej zdjęć »
Nie zawsze trzeba wybierać pomiędzy tym co funkcjonalne, a estetyczne. Prawdziwie nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz zapewniają komfort, cieszą stylowym designem i jeszcze pozwalają sporo zaoszczędzić

Najprostszym sposobem na obniżenie rachunków za prąd jest instalacja ekonomicznego sterownika temperatury, który ułatwi wydajne zarządzanie energią, a jednocześnie zapewni dokładnie taki poziom ciepła, jaki wybiorą domownicy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najnowsza propozycja firmy Salus Controls, regulator PH60, z pewnością zadowoli nawet najbardziej wygodnych właścicieli domów, biur i apartamentowców. Aby ustawić temperaturę nie trzeba już niewygodnie pochylać się nad kaloryferem, gdyż programowanie może się odbywać przy zdjętym panelu. Oznacza to, że zamiast za każdym razem odkręcać i zakręcać manualne głowice, wystarczy usiąść wygodnie na kanapie i w dowolnym czasie podłączyć panel do reszty urządzenia. Koszt zakupu sterownika zwykle zwraca się już po pierwszym sezonie grzewczym, przynosząc oszczędność nawet do 30 %. PH60 wyróżnia wyjątkowo stylowy wygląd, dzięki czemu będzie znakomicie korespondował z nowoczesnymi, eleganckimi wnętrzami. Potwierdza to przyznana w tym roku iF Design Award, prestiżowe odznaczenie dla produktów łączących najwyższe standardy funkcjonalności i estetyki.

SALUS PH60

Producent: Salus Controls

Cena: ok.240 zł netto

Więcej informacji na www.salus-controls.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »